fbpx

Joga w domu

SZKOŁA JOGI ONLINE W TWOIM DOMU

NOWE OBLICZE DOMOWEJ PRAKTYKI JOGI

Zasady działania
szkoły jogi online

Dołączając do naszej społeczności zyskujesz dostęp do wszystkich materiałów opublikowanych na platformie. Dostęp do wszystkich materiałów masz tak długo, jak długo będzie trwała Twoja subskrypcja.

Co znajdziesz w Szkole Jogi w Twoim Domu?

Na platformie znajdziesz konkretne kilkutygodniowe programy, dzięki temu nie musisz zastanawiać się, co dziś wybrać. Oczywiście możesz też wybierać losowo zupełnie po swojemu.

OD TERAZ NA PLATFORMIE:

Najsmaczniejsze tygodniowe WEGE JADŁOSPISY stworzone przez dietetyczkę z pasją

Zacznij czerpać zdrową radość zarówno z maty, jak i z kuchni! Skorzystaj z gotowych do pobrania, świetnych w swojej prostocie, wegetariańskich planów żywieniowych wraz z listą zakupów. Jadłospisy komponowane są przez doświadczoną, jogującą dietetyczkę, która jak sama pisze – czas zamienić „muszę” i „powinnam” na „chcę” i „lubię”.

 

Praktyka nie tylko na macie

Szkoła jogi w Twoim domu to nie tylko joga na macie, ale również medytacje, praktyki oddechowe, teoria, webinary oraz masa inspiracji i motywacji. Na bieżąco otrzymujesz od nas newslettery oraz wsparcie na grupie na Facebooku, które zmotywują Cię do regularnej praktyki i pomogą Ci wypracować zdrowe nawyki. 

Jakie programy znajdziesz na platformie?

#Selflove

 

Self love czyli kocham siebie! to program, który zaplanowałam na 3 tygodnie. To czas w którym skupimy się na poszczególnych częściach ciała i damy sobie przestrzeń na odkrywanie. Całość wzmocniona jest medytacją i afirmacjami.

8 gałęzi jogi

Joga to nie tylko czas, który spędzasz na macie. To praktyka, która ma odbicie we wszystkim, co robimy. W ośmiostopniowej ścieżce pierwszymi szczeblami nie są wcale asany, ale jamy i nijamy. W tym programie poznasz wszystkie 8 szczebli, nauczysz się praktyk oddechowych, na każdy dzień znajdziesz również praktykę na macie i odpowiednią medytację prowadzoną. Całość trwa 4 tygodnie.

#FLOW & #FLOW2

Flow, czyli „przepływ”. Praca w rytmie FLOW oznacza pełne, ale NIEWYMUSZONE zaangażowanie. Po prostu zanurz się w działanie (lub jego brak) całym ciałem, umysłem i płyń z prądem.

FLOW to krótsze i bardziej dynamiczne praktyki, które są „przerywnikami” w pełnych programach. Każdy FLOW trwa 1 tydzień.

Żywioły

Żywioły z koncepcji AJURWEDYJSKIEJ i CZAKRALNEJ.

Ziemia – są to praktyki pozwalające nam się ugruntować, znaleźć połączenie z ziemią i balans. Psychicznie i emocjonalnie związane są z poszukiwaniem swojego miejsca, poczuciem bezpieczeństwa i stabilizacją finansową.

Woda – to nasze wewnętrzne źródło mocy, w końcu w dużej części składamy się z wody właśnie. Woda odpowiada za naszą kreatywność, tworzenie, wizualizowanie. Fizycznie przekłada się to na płynne ruchy, elastyczne ciało i usuwanie blokad oraz napięć. A także zdrowy i młody wygląd 🙂

Ogień – to skupienie się na rozniecaniu naszego wewnętrznego ognia, tego który daje nam siłę do działania i przyświeca naszym pasjom. Fizycznie są to asany rozgrzewające i stymulujące trawienie oraz oczyszczające organizm.

Powietrze – to praca z oddechem i uczenie się ruchu wypływającego z oddechu a nie odwrotnie. Jest to również praca z emocjami, obszarem serca i otwieraniem się na świat. W życiu jest to poczucie większej lekkości i podążanie własną ścieżką.

Eter – to praca związana z umysłem, przekonaniami i wizualizacją. To podnoszenie wibracji i dostrajanie się do miłości, wdzięczności i kreacji zamiast złości, smutku, żalu i zazdrości.

Ajurweda na jesień

Motto przewodnie wyzwania to:

„Ugruntowanie, rozgrzanie i spokój”

Energia jesieni objawia się jako zimna, wietrzna vata, więc przygotowałam dla Ciebie praktyki balansujące vatę w rzeczy samej.

Przekonasz się, że są one idealne na rozgrzanie.

Zdrowie i odporność holistycznie

Joga jest wiernym sojusznikiem w walce z wszechobecnymi patogenami i infekcjami. Długotrwale wzmacnia układ immunologiczny poprzez usprawnienie funkcjonowania systemów bezpośrednio z nim związanych (np. dzięki stymulacji u. limfatycznego, trawiennego, hormonalnego, sercowo-naczyniowego, czy nerwowego).

Jak działają zapisy?

Aby dołączyć do naszej społeczności możesz wybrać 1 z 3 opcji:

 • Dostęp na 1 miesiąc
 • Dostęp na 3 miesiące
 • Dostęp na 6 miesięcy

Każdy z nich możesz później dowolnie przedłużać.

Zniżka dla przedłużających abonament

Na kilka dni przed końcem subskrypcji otrzymasz maila z przypomnieniem o przedłużeniu i dodatkowym kodem zniżkowym -10% dla przedłużających. Masz wtedy możliwość przedłużenia swojej subskrypcji, ALE jeśli zrobisz sobie np. 2 tygodnie przerwy, to kolejny raz możesz dołączyć BEZ zniżki dla przedłużających.

Co otrzymasz?

Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.

Spotkania na żywo w formie webinarów.
Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

h

JOGAWDOMU TO:

 • CODZIENNA INSPIRACJA
 • HOLISTYCZNE PODEJŚCIE
 • CZAR DOMOWYCH RYTUAŁÓW
 • WSPARCIE, WIEDZA, MOTYWACJA
 • SZCZYPTA MAGII CODZIENNOŚCI
 • SWOBODA BYCIA SOBĄ
 • COTYGODNIOWY PLAN PRAKTYKI

Dowolna lokalizacja, dowolny czas, pełna wygoda

To nie prawda, że zawsze musisz wychodzić ze swojej strefy komfortu. Nadaj intymną atmosferę swojej praktyce w domowym zaciszu, tak jak lubisz, na swoich warunkach.
Oznacza to, że otrzymujesz od nas luksus rzetelnej i niezależnej pracy nad własną praktyką, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Praktykujesz:

Jak chcesz
Kiedy chcesz
Gdzie chcesz

Wysoka jakość domowej praktyki
w każdym wymiarze

O autorce kursu

Natalia Knopek

Nauczycielka Jogi i Medytacji

Nazywam się Natalia Knopek jogę i medytację praktykuję od 10 lat, a od 6 lat uczę innych. Jestem zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch, medytację, oddech i odpowiednią dietę. Głęboko wierzę w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

Jako jeden z niewielu nauczycieli w Polsce, posiadam certyfikat w standardzie Yoga Alliance jako RYT 500 (Registered Yoga Teacher – 500). Mam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga.

Swoją praktykę rozwijałam w Indiach, Polsce, Hiszpanii i Danii. Uczestniczyłam w warsztatach i szkoleniach, które prowadzili m.in. Kino MacGregor, Basia Lipska-Larsen, dr S. K. Pandey, Rahul Singh, Bhavesh Bhimanathani, Nicky Rawat, Devesh Bhargav, Mann Harjai,  Lilou Sarah, Lindita Maria, Winther McDonald, dr Arun Thejaus.

Prowadzę największego w Polsce bloga na temat jogi, ajurwedy i świadomego życia – simplife.pl

Jestem autorką dwóch bestsellerowych książek:

Miałam okazję stać się jednym z 52 Ambasadorów Jogi z całego świata. Dzięki zaproszeniu Ministry of AYUSH (ministerstwa Jogi, Ajurwedy i Medycyny naturalnej) mogłam uczestniczyć w konferencjach poświęconych współczesnym i tradycyjnym aspektom jogi. 

Stworzyłam autorski Kurs Medytacji i Świadomego Relaksu online, który zbiera bardzo pochlebne opinie.

Certyfikaty

Jako jedna z niewielu osób w Polsce jestem certyfikowanym nauczycielem w standardzie Yoga Alliance jako:

Posiadam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga.

Gość specjalny

Poznaj mojego ulubionego nauczyciela jogi, który przybliży Ci podstawy filozofii jogi.

Bhavesh Bhimanathani

Miałam przyjemność poznać Bhavesha podczas jednego z moich kursów nauczycielskich w Indiach, gdzie niesamowicie zainspirował mnie swoją wiedzą i umiejętnością jej przekazywania. Dlatego jestem przeszczęśliwa, że udało mi się go namówić na gościnne dołączenie do naszej platformy.

Bhavesh uczy pranajamy, filozofii i medytacji. Każdy aspekt swojego życia przypisuje Vanamali i łasce swojej Guru. Jest certyfikowanym nauczycielem, który wiedzę zdobywał w renomowanych instytucjach, takich jak Kaivalyadhama Yoga Institute & Research Center, Swami Rudradev Yoga Center, czy Yoga Alliance USA. Prowadził sesje w dużych korporacjach, (m.in. Tata Power, Reliance Group, Gujarat Maritime Board).

Obecnie, z metodami Bhavesha możesz spotkać się w szkołach jogi w Rishikesh, a także gościnnie na naszej platformie! Tak, Bhavesh Bhimanathani we własnej osobie również pomoże Ci wnieść swoją jogę w domu na wyżyny 🙂

Jako założyciel społeczności joginów z Bombaju o nazwie Yoga Virtually Bhavesh, rozpowszechnia swoją filozofię opartą na przesłaniu: „joga to coś więcej niż asany”. Bhimanathani to nie tylko wybitny teoretyk, ale także skłaniający do myślenia metodyk. Żyjąc całym sobą przedmiotem zainteresowań, przekazuje autentyczną i ugruntowaną wiedzę swoim uczniom w zrozumiały i inspirujący sposób – dołączając do naszej platformy otrzymujesz szansę, by stać się jednym z nich.

Zobacz przykładowe zajęcia

#JOGAPOZAMATĄ

Czy wiesz, że praktykujesz jogę także poza matą?

Z JOGAWDOMU zrobisz to świadomie – łatwiej wdrożysz właściwe nawyki, zadbasz o zdrowie, zgłębisz tajniki ajurwedy, poznasz i zrozumiesz wpływ Księżyca, a także całej natury nie tylko na Twoją jogę, ale też codzienne życie.

Holistyczne podejście

Na jogę składa się znacznie więcej, niż sama praktyka asan, to kompleksowy styl życia, za którym kryje się rozbudowana filozofia, wzorce godne naśladowania i styl życia.


Czy wiesz, że jest coś takiego jak OŚMIOCZŁONOWA ŚCIEŻKA JOGI?


Joga to nie tylko czas, który spędzasz na macie. To praktyka, która ma odbicie we wszystkim, co robimy. W ośmiostopniowej metodzie pierwszymi szczeblami nie są wcale asany, ale jamy i nijamy.

 

Dzięki materiałom, które znajdziesz na platformie, poznasz wszystkie 8 członów i dowiesz się, jak je rozwijać dzięki codziennej praktyce.


Dołączając do społeczności JOGAWDOMU otrzymujesz dostęp do rzetelnej wiedzy prosto ze źródła.

Opinie o warsztatach

Ćwiczę jogę już od dobrych kilku lat, jednak dopiero kilkudniowy wyjazd z Natalią dał mi to, czego tak naprawdę szukałam - wyciszenie i medytację połączoną ze świadomą praktyką asan. Odcięcie się od świata na kilka dni i skupienie wyłącznie na praktyce udowodniło mi, że "wpadanie" na godzinę czy dwie zajęć po pracy zdecydowanie mi nie wystarcza. Natalia w bardzo, wydawałoby się, prosty sposób pokazuje, czym tak naprawdę jest joga. Jej spokój, empatia i autentyczność zachęcają do tego, by spojrzeć na jogę nie tylko jak na aktywność fizyczną, ale jak na sposób na życie. Każdy może wybrać swoją drogę i wziąć z tych warsztatów tyle, ile potrzebuje, ale dobrze jest mieć szerszą perspektywę.
Jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz, zamknij oczy i idź za głosem Natalii. Wyjdziesz z ogrodu, przez kolorowe kwieciste łąki, po miękkim mchu gdzie czeka na ciebie początek twojej drogi.
Wyjazd z pewnością będzie pozostawał długo w mojej pamięci. Byłam pierwszy raz na jogowych warsztatach, trwających kilka dni, Jestem zachwycona, pełna wdzięczności za tyle dobra, tylu wspaniałychżyczliwych ludzi. i Oczywiście nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie Nasza Pani Nauczycielka i Prezes Bartek :). Jesteście świetni.
X
Warsztaty u Natalii to 5 cudownych, intensywnych i inspirujących dni z jogą. Na sali do ćwiczeń spotykamy się, aż cztery razy w ciągu dnia. Poranna joga, pogadanka, intensywne popołudnie czy wieczorna joga nidra wypełniają każdy dzień. To idealny czas, aby odetchnąć.  A joga nidra z głosem Natalii w tle pozwala wejść w prawdziwie głęboki relaks. 
Ewa Michałowska
@ewa.twojdietetyk
Bardzo podobał mi się sposób w jaki prowadzone były zajęcia. Spokojnie, profesjonalnie. Nie bałam się, że zrobię sobie krzywdę, w pełni można było Tobie zaufać. Poza tym czułam, że niczego nie muszę robić na siłę, udało mi się nawiązać uważny kontakt z ciałem . Bardzo podobały mi się sesje joga nidra, bardzo dobrze na mnie działała, a nie znałam jej wcześniej. Bardzo podobał mi się również luz jaki panował na warsztatach. Chodzenie w dresie i bez make upu . Już po pierwszym dniu zauważyłam, jak bardzo wypoczęła moja skóra i twarz 🙂 Poza tym było miejsce na bardzo ważne i głębokie rozmowy,jak i na śmiechoterapię 🙂
X
Decydując się na wyjazd na warsztaty nie miałam żadnych oczekiwań. Nie miałam styczności z jogą aż tak dużej żeby w ogóle mieć jakiekolwiek wymagania. Moja praktyka zamykała się tylko na paru plenerowych zajęciach w wakacje. Siostra z którą się na nie wybrałam stwierdziła, że będzie to dla nas dobra odskocznia od codzienności, obowiązków oraz ciężaru nerwów i stresu. To co otrzymałam jest nie do opisania. Natalia sprawiła, że spojrzałam na jogę szerzej niż dotychczas. Nie tylko jako formę uprawiania jakiegoś rodzaju sportu, wysiłku. Sama też uczestnicząc w zajęciach prowadziłam dialog ze sobą, rozdrapałam stare strupy by móc je wyleczyć trochę inną metodą. Te 5 dni sprawiło, że inaczej spoglądam teraz na świat i swoją codzienność oraz bardziej doceniam siebie. Polecam każdemu taki reset, nie ważne co się w danej chwili dzieje w jego życiu. Polecam jeszcze bardziej czarodziejkę Natalię, bez której cały ten wyjazd nie miałby w sobie tyle magii i uroku. Chyba nie muszę dodawać, że już się piszę na następny wyjazd prawda? 
Emilia Łojko
Wyjazd był bardzo udany, atmosfera jaka panowała wśród uczestników pozwoliła mi na pełny relaks. Czułam się bardzo swobodnie, rozmowy przy stole i na spacerze pozwoliły mi inaczej spojrzeć na moje problemy. Zajęcia jogi były cudowne, bardzo podobało mi się sposób w jaki je prowadziłaś. Jestem osobą początkującą, ale czułam się jakbym praktykowała jogę od dawna <3 Razem z Bartkiem wykonaliście kawał świetnej pracy organizując te warsztaty i stworzyliście wspaniałe warunki do detoksu ciała i umysłu w przepięknym miejscu. Dziękuję raz jeszcze z całego serca :*
X

Opinie o zajęciach online

Natalia, serdecznie dziękuję za oba filmiki dotyczące powitania słońca. Mam dyskopatię i do tej pory ze względu na skłony nie mogłam robić powitań, ponieważ później okupione to było bólem w odcinku krzyżowym. Dzięki Twojej dokładnej instrukcji dotyczącej skłonów z bioder mogę swobodnie działać. Oby tak zostało, bo pomysł na witanie dnia z sekwencją powitań słońca bardzo mi się podoba. Super że jesteś!!! DZIĘKUJĘ!!!
Nawet nie wiem kiedy minęła ta praktyka!! Jestem zachwycona😊 świetna praktyka dla zasiedzialych I początkujących w jodze zarazem💖
Natalia, dziękuję za taak dokładną instrukcję, to bardzo miło że się tym z nami dzielisz!
Wow, ale kompleksowo objaśniona sekwencja, super! Dziękuję 🙂
To pierwsza tak rzetelna, dokładna instrukcja pozycji w jodze jaką można znaleźć w internecie 🧡:) Dawno temu, bo 20 lat temu kupiłam książkę, która rozpoczynała się powitaniem słońca, wciąż tę książkę mam ale książka jest w Polsce a ja gdzieś tam w świecie, niestety od równie dawna nie korzystałam z niej i nie próbowałam jogi, dopiero teraz od niedawna próbuje różnych pozycji, niestety robię to sama i brakuje mi takiego poprowadzenia i instrukcji, brakowało bo dzięki Tobie będzie mi łatwiej, pozdrawiam, jeszcze raz dziękuję 🙂
Aż dostałam zadyszki 😉 fantastycznie, że wszystko opisałaś krok po kroku w poprzednim filmie. Dzięki temu byłam w stanie korygować swoje ruchy. Wyglądam nadal dość pokracznie ćwicząc, ale po tygodniu będzie lepiej 🙂
Super naddatek masz taki uspokajający głos mam nadzieje ze bedziesz więcej nagrywac 🙂
Puściłem ten klip w tle i pracowałem na kompie, muzyka i Pani głos totalnie mnie zrelaksowały.
Co za przeżycie 😍 nie spodziewałam się, że medytacja prowadzona może tak ułatwić podejście. To na pewno dlatego, że wprowadzasz narrację w idealnych momentach, super to wyczuwasz 🙂 jogę także zaczynałam z Tobą z tego samego powodu 🙂 pozdrawiam bardzo bardzo serdecznie 🙂
Jest kwarantanna, brakuje mi ruchu, słaba kondycja, zesztywniałe ciało - zdecydowałam się na lekcję jogi u Ciebie. Świetny pomysł! Czuję się lepiej, zaczynam praktykować 🙂
Wspaniały, bardzo dokładny instruktaż! Dokładnie tego mi było trzeba. Bardzo dziękuję! 🙂
Dzięki Natalio, dla osoby początkującej super instruktarz, zwłaszcza bardzo pomocne opisy na co zwrócić uwagę przy poszczególnych pozycjach i jak uprościć pozycję jeśli nie jest się jeszcze wystarczająco rozciągniętym.
Polecany

Najczęściej zadawane pytania

Platforma ma formę interaktywną. Kolejne lekcje, filmy, wykłady, webinary i spotkania na żywo pojawiają się na bieżąco. Dodatkowo możesz dołączyć do specjalnej grupy na Facebooku, w której inspirujemy się, zadajemy pytania i ustalamy tematy live’ów.

Co tydzień otrzymasz również dokładny plan tygodniowej praktyki wraz ze wszystkimi potrzebnymi linkami. Dzięki temu nie musisz zastanawiać się, co i jak dziś wybrać.

Dostęp do platformy masz tak długo, jak długo trwa Twoja subskrypcja. Możesz wybrać pakiet:

 • 1 miesiąc
 • 3 miesiące
 • 6 miesięcy

Każdy z możliwością przedłużenia.

Gdy termin wygaśnięcia subskrypcji będzie się zbliżał – przypomnimy Ci o tym mailowo. Możesz wtedy przedłużyć swój dostęp ze zniżką 10%.

Gdy Twój abonament wygaśnie stracisz dostęp do materiałów dostępnych na platformie. W każdej chwili możesz wykupić dostęp na nowo.

Po wykupieniu subskrypcji i zatwierdzeniu płatności, otrzymasz mailem dane do logowania się do platformy. W osobnym mailu przyjdzie również prośba o potwierdzenie subskrypcji do newslettera – to w nim wysyłamy cotygodniowy plan i inspiracje.

Wszystkie materiały są dla Ciebie dostępne od razu po zalogowaniu. 

Płatności możesz dokonać na stronie kursu poprzez naciśniecie guzika „Kup pakiet” pod wersją kursu, która najbardziej Ci odpowiada. Możesz zapłacić przez system płatności Dotpay lub przez PayPal
Jeśli masz problem z zapłaceniem za kurs poprzez internetowy system płatności, koniecznie napisz maila na adres: kontakt@jogawdomu.com.

Nie. Kurs dostępny jest jedynie na platformie. Dostęp do niej masz tak długo, jak długo trwa Twoja subskrypcja.

Po wykupieniu subskrypcji i zatwierdzeniu płatności, otrzymasz mailem dane do logowania się do platformy. W osobnym mailu przyjdzie również prośba o potwierdzenie subskrypcji do newslettera – to w nim wysyłamy cotygodniowy plan i inspiracje.

Nie. Uczestniczenie w grupie na Facebooku jest dobrowolne.

Tak. Przy zakupie automatycznie jest wystawiana faktura VAT na podane przez Ciebie dane.