Joga w domu

Szkoła Jogi online w Twoim domu. Nowe oblicze domowej praktyki jogi.

szkola jogi online

Zasady działania szkoły jogi online

Dołączając do naszej społeczności natychmiastowo zyskujesz dostęp do wszystkich materiałów opublikowanych na platformie.

Dostęp do wszystkich materiałów masz tak długo, jak długo trwa Twoja subskrypcja.

To działa zupełnie tak samo, jak Netflix 😉

Co znajdziesz w Szkole Jogi w Twoim Domu?

W tej chwili w Szkole Jogi dostępnych jest ponad 300 lekcji jogi, medytacji, jogi nidry, relaksacji i webinarów. 

Poza tym dużo wiedzy teoretycznej i ebook do pobrania. 

Wszystkie filmy tworzone są cyklami tematycznymi, co zapewnia Ci usystematyzowaną praktykę. Poza tym dzięki temu nie musisz zastanawiać się, co dziś wybrać.

Oczywiście możesz też wybierać losowo zupełnie po swojemu.

Najsmaczniejsze tygodniowe WEGE JADŁOSPISY stworzone przez dietetyczkę z pasją

Każdy tydzień wypełniony jest również smakiem. Co czwartek wysyłam do Ciebie maila z nowym jadłospisem, stworzony przez naszą dietetyczkę Ewę – dietetyczkę Medycyny Chińskiej.Jadłospisy są wegańskie i wegetariańskie. Wszystkie dostępne na stronie od razu po zalogowaniu.

Praktyka nie tylko na macie

Szkoła jogi w Twoim domu to nie tylko joga na macie, ale również medytacje, praktyki oddechowe, teoria, webinary oraz masa inspiracji i motywacji. Na bieżąco otrzymujesz ode mnie  newslettery oraz wsparcie na grupie na Facebooku, które zmotywują Cię do regularnej praktyki i pomogą Ci wypracować zdrowe nawyki. 

Newsletter z inspiracją i planem praktyki na kolejny tydzień wysyłam w każdą niedzielę. 

Jakie programy znajdziesz na platformie?

- to tylko kilka wybranych przykładów

#Selflove

Self love czyli kocham siebie! to program, który zaplanowałam na 3 tygodnie. To czas w którym skupiamy się na poszczególnych częściach ciała i damy sobie przestrzeń na odkrywanie. Całość wzmocniona jest medytacją i afirmacjami.

Idealny dla  osób początkujących, tych którzy chcą wrócić na matę oraz osób, które dopiero chcą zacząć.

8 gałęzi jogi

Joga to nie tylko czas, który spędzasz na macie. W ośmiostopniowej ścieżce pierwszymi szczeblami nie są wcale asany, ale jamy i nijamy.

W tym programie poznasz wszystkie 8 szczebli, poznasz teorię jogiczną dzięki Bhaveshowi – mojemu ulubionemu nauczycielowi. Nauczysz się praktyk oddechowych oraz sposobów na medytację i wyciszenie.

Na każdy dzień znajdziesz również praktykę jogi ze szczyptą teorii i odpowiednią medytację prowadzoną.

Całość trwa 4 tygodnie.

#FLOW & #FLOW2

Flow, czyli „przepływ”. Praca w rytmie FLOW oznacza pełne, ale NIEWYMUSZONE zaangażowanie. Po prostu zanurz się w działanie (lub jego brak) całym ciałem, umysłem i płyń z prądem.

FLOW to krótsze i bardziej dynamiczne praktyki, które są „przerywnikami” w pełnych programach. Każdy FLOW trwa 1 tydzień.

Żywioły

Jak każda praca związana z rozwojem – praca z żywiołami w znaczącym stopniu podnosi jakość naszego życia. Usuwa nie tylko dolegliwości fizyczne, ale również otwiera na pracę z emocjami i ich uwalnianiem.

Ziemia daje nam ugruntowanie, poczucie ciała i zbliżenie się do emocji. Tworzy fundament do dalszej pracy. Woda uczy nas swobodnego przepływu przez życie i radości z jego tworzenia. Ogień pomaga nam w transformacji. Powietrze pozwala pracować z oddechem i obszarem serca. Eter to praca z umysłem, wizualizacją, pozbywaniem się niesłużących nam schematów i zyskiwaniem nowej perspektywy.

Home Retreat

Czyli sposób na tygodniowy jogowy detoks i wypoczynek w dowolnym miescu na ziemi. A w nim:

 • Lekcje jogi
 • Codzienna krótka medytacja
 • Joga nidra – technika relaksacji
 • Oczyszczający jadłospis

Ten program pełen jest również ajurwedyjskich przepisów na zdrowie i urodę – krótki porady, które dobrze jest wpleść do codziennej rutyny. 

Czakry czyli Twoje źródła MOCY

Cykl czakry to 14 tygodni usystematyzowanej pracy, której celem jest wzmocnienie i zharmonizowanie naszej wewnętrznej MOCY.

Każda czakra to 2 tygodnie praktyki, ale oczywiście możesz wszystko realizować w swoim własnym tempie.

W tym cyklu spotykamy się co 2 tygodnie na webinarze na żywo.

Do pobrania jest również darmowy ebook – ponad 100 stron przydatnej wiedzy.

Zdrowie i odporność holistycznie

Joga jest wiernym sojusznikiem w walce z wszechobecnymi patogenami i infekcjami.

Długotrwale wzmacnia układ immunologiczny poprzez usprawnienie funkcjonowania systemów bezpośrednio z nim związanych (np. dzięki stymulacji u. limfatycznego, trawiennego, hormonalnego, sercowo-naczyniowego, czy nerwowego).

 

Jak działają zapisy?

Aby dołączyć do naszej społeczności możesz wybrać 1 z 3 opcji:

 • Dostęp na 1 miesiąc
 • Dostęp na 3 miesiące
 • Dostęp na 6 miesięcy
 

Każdy z nich możesz później dowolnie przedłużać.

Zniżka dla przedłużających abonament

Na kilka dni przed końcem subskrypcji otrzymasz maila z przypomnieniem o przedłużeniu i dodatkowym kodem zniżkowym -30% dla przedłużających. 

Masz wtedy możliwość przedłużenia swojej subskrypcji, ALE jeśli zrobisz sobie np. 2 tygodnie przerwy, to kolejny raz możesz dołączyć BEZ zniżki dla przedłużających.

Co otrzymasz?

 • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
 • Spotkania na żywo w formie webinarów.
  Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
 • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Joga w domu to:

 • Codzienna inspiracja
 • Holistyczne podejście
 • Czar domowych rytuałów
 • Wsparcie, wiedza motywacja
 • Szczypta magii codzienności
 • Swoboda bycia sobą
 • Cotygodniowy plan praktyki

Praktykujesz:

 • jak chcesz
 • kiedy chcesz
 • gdzie chcesz

Dowolna lokalizacja, dowolny czas, pełna wygoda

To nie prawda, że zawsze musisz wychodzić ze swojej strefy komfortu. Nadaj intymną atmosferę swojej praktyce w domowym zaciszu, tak jak lubisz, na swoich warunkach.

Oznacza to, że otrzymujesz od nas luksus rzetelnej i niezależnej pracy nad własną praktyką, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Wysoka jakość domowej praktyki w każdym wymiarze

Materiały tworzone są przez certyfikowanego nauczyciela jogi z długoletnim doświadczeniem

 • spójna i ukierunkowana praktyka pod opieką jednego mentora
 • kompetencja i bezpieczeństwo
 • budowanie odpowiednich nawyków i techniki

Najlepsza jakość nagrań

 • bez reklam
 • bez przerw w łączności
 • dźwięk i obraz na najwyższym poziomie

Cotygodniowy dokładny plan praktyki, który otrzymasz bezpośrednio na swojego maila. Nie musisz się zastanawiać, co dziś robić itd

Grupa wsparcia na Facebooku – miejsce na wszystkie pytania i odpowiedzi

O autorce:

Nazywam się Natalia Knopek. Jestem nauczycielką jogi i medytacji z przeszło dziesięcioletnim doświadczeniem zdobywanym w Polsce, Indiach, Hiszpanii i Danii.

Jestem zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch, medytację, oddech i odpowiednią dietę. Głęboko wierzę w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

Jako jeden z niewielu nauczycieli w Polsce, posiadam certyfikat w standardzie Yoga Alliance jako RYT 500 (Registered Yoga Teacher – 500) Jestem nauczycielką jogi i medytacji z przeszło dziesięcioletnim doświadczeniem zdobywanym w Polsce, Indiach, Hiszpanii i Danii.. Mam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga.

Swoją praktykę rozwijałam w Indiach, Polsce, Hiszpanii i Danii. Uczestniczyłam w warsztatach i szkoleniach, które prowadzili m.in. Kino MacGregor, Basia Lipska-Larsen, dr S. K. Pandey, Rahul Singh, Bhavesh Bhimanathani, Nicky Rawat, Devesh Bhargav, Mann Harjai,  Lilou Sarah, Lindita Maria, Winther McDonald, dr Arun Thejaus.

Prowadzę największego w Polsce bloga na temat jogi, ajurwedy i świadomego życia – simplife.pl

Jestem autorką dwóch bestsellerowych książek:

 • Miej Umiar – o minimalizmie i rozwoju wewnętrznym
 • Dlaczego Joga – w której starałam się zawrzeć przydatną wiedzę zarówno dla osób początkujących jak i dla tych, którzy pierwsze jogiczne kroki mają już za sobą.

Miałam okazję stać się jednym z 52 Ambasadorów Jogi z całego świata. Dzięki zaproszeniu Ministry of AYUSH (ministerstwa Jogi, Ajurwedy i Medycyny naturalnej) mogłam uczestniczyć w konferencjach poświęconych współczesnym i tradycyjnym aspektom jogi.

Stworzyłam autorski Kurs Medytacji i Świadomego Relaksu online, który zbiera bardzo pochlebne opinie.

certyfikaty

Jako jedna z niewielu osób w Polsce jestem certyfikowanym nauczycielem w standardzie Yoga Alliance jako:

 • RYT 500 (Registered Yoga Teacher – 500),
 • E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher) – czyli doświadczony nauczyciel jogi,
 • oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider®) czyli osoba mogąca szkolić innych nauczycieli.

Posiadam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga.

Gość specjalny

Poznaj mojego ulubionego nauczyciela jogi, który przybliży ci podstawy filozofii jogi

Miałam przyjemność poznać Bhavesha podczas jednego z moich kursów nauczycielskich w Indiach, gdzie niesamowicie zainspirował mnie swoją wiedzą i umiejętnością jej przekazywania. Dlatego jestem przeszczęśliwa, że udało mi się go namówić na gościnne dołączenie do naszej platformy.

Bhavesh uczy pranajamy, filozofii i medytacji. Każdy aspekt swojego życia przypisuje Vanamali i łasce swojej Guru. Jest certyfikowanym nauczycielem, który wiedzę zdobywał w renomowanych instytucjach, takich jak Kaivalyadhama Yoga Institute & Research Center, Swami Rudradev Yoga Center, czy Yoga Alliance USA. Prowadził sesje w dużych korporacjach, (m.in. Tata Power, Reliance Group, Gujarat Maritime Board).

Obecnie, z metodami Bhavesha możesz spotkać się w szkołach jogi w Rishikesh, a także gościnnie na naszej platformie! Tak, Bhavesh Bhimanathani we własnej osobie również pomoże Ci wnieść swoją jogę w domu na wyżyny 🙂

Jako założyciel społeczności joginów z Bombaju o nazwie Yoga Virtually Bhavesh, rozpowszechnia swoją filozofię opartą na przesłaniu: „joga to coś więcej niż asany”. Bhimanathani to nie tylko wybitny teoretyk, ale także skłaniający do myślenia metodyk. Żyjąc całym sobą przedmiotem zainteresowań, przekazuje autentyczną i ugruntowaną wiedzę swoim uczniom w zrozumiały i inspirujący sposób – dołączając do naszej platformy otrzymujesz szansę, by stać się jednym z nich.

wideo

Zobacz przykładowe zajęcia

Opinie o warsztatach ​

Opinie o zajęciach online

1 miesiąc

rozgrzewka
139
97
30
Z kodem: BRAMALWA30
 • 1 miesiąc dostępu do wszystkich materiałów
 • Ponad 300 lekcji jogi, medytacji, relaksacji oraz wykłady i webinary
 • Praktyka ułożona na każdy tydzień
 • Dostęp do pojawiających się cyklicznie webinarów i spotkań na żywo
 • Co tydzień nowy jadłospis w wersji wegetariańskiej lub wegańskiej
 • Dostęp do grupy wsparcia na FB
 • Stała zniżka do simplife.shop
 • Pierwszeństwo rezerwowania miejsca na jogowych wyjazdach
-30%

3 miesiące

chodź na matę
379
265
30
Z kodem: BRAMALWA30
 • 3 miesiące dostępu do wszystkich materiałów
 • Ponad 300 lekcji jogi, medytacji, relaksacji oraz wykłady i webinary
 • Praktyka ułożona na każdy tydzień
 • Dostęp do pojawiających się cyklicznie webinarów i spotkań na żywo
 • Co tydzień nowy jadłospis w wersji wegetariańskiej lub wegańskiej
 • Dostęp do grupy wsparcia na FB
 • Stała zniżka do simplife.shop
 • Pierwszeństwo rezerwowania miejsca na jogowych wyjazdach
-30%

6 miesięcy

powitanie słońca
719
503
30
Z kodem: BRAMALWA30
 • 6 miesiący dostępu do wszystkich materiałów
 • Ponad 300 lekcji jogi, medytacji, relaksacji oraz wykłady i webinary
 • Praktyka ułożona na każdy tydzień
 • Dostęp do pojawiających się cyklicznie webinarów i spotkań na żywo
 • Co tydzień nowy jadłospis w wersji wegetariańskiej lub wegańskiej
 • Dostęp do grupy wsparcia na FB
 • Stała zniżka do simplife.shop
 • Pierwszeństwo rezerwowania miejsca na jogowych wyjazdach
-30%

Najczęściej zadawane pytania

Szkoła Jogi w Domu ma formę abonamentową.

Od razu po zalogowaniu otrzymujesz dostęp do ponad 150 (jeśli już nie 200) lekcji jogi, medytacji, jogi nidry, relaksacji i wykładów. 

Wszystkie materiały dostępne są na platformie 24/7 a korzystać z nich możesz tak długo, jak długo masz aktywny abonament.

Działa dokładnie tak samo jak Netflix.

 Dodatkowo możesz dołączyć do specjalnej grupy na Facebooku, w której inspirujemy się, zadajemy pytania i ustalamy tematy live’ów.

Co tydzień otrzymasz również dokładny plan tygodniowej praktyki wraz ze wszystkimi potrzebnymi linkami. Dzięki temu nie musisz zastanawiać się, co i jak dziś wybrać.

Dostęp do platformy masz tak długo, jak długo trwa Twoja subskrypcja. Możesz wybrać pakiet:

 • 1 miesiąc
 • 3 miesiące
 • 6 miesięcy

Każdy z możliwością przedłużenia.

Przy przedłużaniu otrzymujesz zniżkę 30%.

Gdy termin wygaśnięcia subskrypcji będzie się zbliżał – przypomnimy Ci o tym mailowo. Możesz wtedy przedłużyć swój dostęp ze zniżką 30%.

Zniżka działa tylko wtedy, gdy zachowujesz cigłość abonamentu, czyli jeśli zrobisz sobie np. tydzień przerwy – to już nie. 

Gdy Twój abonament wygaśnie stracisz dostęp do materiałów dostępnych na platformie. W każdej chwili możesz wykupić dostęp na nowo.

Po wykupieniu subskrypcji i zatwierdzeniu płatności, odrazu otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów – wystarczy zalogować się na konto, które tworzysz przy zakupie.

W osobnym mailu przyjdzie również prośba o potwierdzenie subskrypcji do newslettera – to w nim wysyłam cotygodniowy plan i inspiracje.

Płatności możesz dokonać na stronie kursu poprzez naciśniecie guzika „Kup pakiet” pod wersją kursu, która najbardziej Ci odpowiada. 

Jeśli masz problem z zapłaceniem za kurs poprzez internetowy system płatności, koniecznie napisz maila na adres: kontakt@jogawdomu.com.

Nie. Kurs dostępny jest jedynie na platformie. Dostęp do niej masz tak długo, jak długo trwa Twoja subskrypcja.

Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto, które tworzysz przy zakupie. 

W osobnym mailu przyjdzie również prośba o potwierdzenie subskrypcji do newslettera – to w nim wysyłamy cotygodniowy plan i inspiracje.

Nie, wszystkie materiały są dostępne tutaj 24/7.

Grupa na Facebooku jest jedynie dodatkowym miejscem na zadawanie pytań i komunikację – nie trzeba do niej dołączać. 

Tak. Przy zakupie automatycznie jest wystawiana faktura VAT na podane przez Ciebie dane.