fbpx


Naucz się skutecznych technik medytacyjnych i relaksacyjnych

– podaruj sobie chwilę wytchnienia

 

Weź udział w

PIERWSZYM KURSIE O MEDYTACJI I ŚWIADOMEJ RELAKSACJI

 

Ten kurs to kompletny zestaw skutecznych praktyk, technik i informacji, które pomogą Ci zagłębić się w praktykę medytacji i odczuć jej pozytywne działanie.

Jeśli jesteś zmęczony – naucz się odpoczywać, a nie rezygnować.

Regularna praktyka medytacji może zmienić twoje życie i w widocznym stopniu polepszyć jego jakość.

Jeśli:

 • Czujesz przeciążenie, zmęczenie i zalewa cię nadmiar bodźców
 • Masz wrażenie, że nie umiesz się w pełni zrelaksować
 • Wiesz, że potrzebujesz odpoczynku, jednak nie potrafisz wyluzować i odpuścić
 • Czujesz nieuzasadnione bóle i napięcia w ciele (np. zaciśnięta szczęka, ból karku, spięte mięśnie), ale nie wiesz, jak je uwolnić
 • Moment usypiania to dla ciebie udręka
 • Nawet po przespaniu wielu długich godzin, budzisz się zmęczony/a
 • Odczuwasz lęki, gnębią cię niespokojne myśli
 • Masz problemy z koncentracją i zapamiętywaniem
 • Wiesz, że brakuje Ci mocy do działania i nie potrafisz zrealizować swoich planów

To Kurs Medytacji jest właśnie dla Ciebie!

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs przeznaczony jest dla każdego.

Nie musisz mieć ŻADNEGO wcześniejszego doświadczenia z medytacją.

Wszystko wytłumaczę Ci dokładnie, od podstaw.

Jedyne co musisz zrobić to pracować na własnych warunkach, w swoim własnym tempie, we własnym domu, czy w każdym innym dowolnym miejscu na Ziemi.

O autorce kursu

Natalia Knopek

Nauczycielka Jogi i Medytacji

Nazywam się Natalia Knopek jogę i medytację praktykuję od 10 lat. Od 6 lat jestem certyfikowanym nauczycielem. Przez dwa lata prowadziłam swoje studio jogi w Danii, obecnie będąc w Polsce chętnie dzielę się swoją praktyką z osobami, które w codziennym życiu poszukują balansu, harmonii, wyciszenia oraz większej świadomości siebie i swojego ciała.

 

Jestem certyfikowanym nauczycielem w standardzie Yoga Alliance jako RYT 500 (Registered Yoga Teacher – 500). Posiadam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga.

 

Swoją praktykę rozwijałam w Indiach, Polsce, Hiszpanii i Danii. Uczestniczyłam w warsztatach i szkoleniach, które prowadzili m.in. Kino MacGregor, Basia Lipska-Larsen, dr S. K. Pandey, Rahul Singh, Bhavesh Bhimanathani, Nicky Rawat, Devesh Bhargav, Mann Harjai,  Lilou Sarah, Emilia Figurniak, Lindita Maria, Winther McDonald, Ewa Moroch, Adam Ślęczek, Maciej Wielobób, Agnieszka Wielobób, dr Arun Thejaus.

 

Jestem autorką dwóch bestsellerowych książek

 • Miej Umiar – o minimalizmie i rozwoju wewnętrznym
 • Dlaczego Joga – w której starałam się zawrzeć przydatną wiedzę zarówno dla osób początkujących jak i dla tych, którzy pierwsze jogiczne kroki mają już za sobą.

 

Jestem jednym z nauczycieli Studia Portalu Yogi, na Portalu pojawiają się również moje jogiczne artykuły. Współpracuję z magazynem Yoga & Ayurveda oraz magazynem Vege.

 

Miałam okazję stać się jednym z 52 Ambasadorów Jogi z całego świata. Dzięki zaproszeniu Ministry of AYUSH (ministerstwa Jogi, Ajurwedy i Medycyny naturalnej) mogłam uczestniczyć w konferencjach poświęconych współczesnym i tradycyjnym aspektom jogi. Poznając jednocześnie tajemnice indyjskiej Kerali.

 

Jestem zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch, medytację, oddech i odpowiednią dietę. Głęboko wierzę w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

Zobacz przykładową medytację

 
·  Chcesz poznać zalety medytacji?
·  Chcesz nauczyć się technik pozwalających na usuwanie napięcia z ciała?
·  Chcesz nauczyć się sposobów na ograniczenie negatywnego oddziaływania stresu?
·  Chcesz lepiej poznać siebie, swoje ciało i emocje?

 

Co znajdziesz w kursie?

Prawie 10 godzin nagrań

To kompletny kurs który na pewno odpowie na wszystkie Twoje potrzeby

35 lekcji audio

Różne długości, techniki i przeznaczenie – działasz w zgodzie z własnym rytmem

Medytacje prowadzone

Idealne również dla zupełnie początkujących – odpręż się i daj się prowadzić

Teoria i cenne wskazówki

Każda medytacja jest dokładnie opisana. Znajdziesz tu również dodatkowe wskazówki i inspiracje

Kurs podzielony jest na 3 sekwencje:

Narzędzia oraz techniki relaksacyjne i oddechowe do samodzielnego powtarzania
Medytacje i relaksacje prowadzone
Moduł przygotowujący do samodzielnej medytacji budujący nawyk codziennego dbania o swoje samopoczucie

Medytacje prowadzone

To sekcja, w której znajdziesz medytacje idealne również dla zupełnie początkujących – odpręż się i daj się prowadzić.

 • Medytacja redukująca stres
 • Medytacja ułatwiająca zasypianie
 • Medytacja uwalniania napięć z ciała
 • Medytacja na dobry dzień
 • Medytacja wdzięczności
 • … i wiele, wiele innych

Czego się nauczysz?

 • Jak zacząć medytować
 • Jak się przygotować do medytacji
 • Jak dzięki medytacji możesz poradzić sobie ze stresem i napięciem
 • Poznasz techniki relaksacyjne
 • Otrzymasz narzędzia pomagające pozbyć się napięć w ciele
 • Co robić, by medytacja przynosiła efekty
 • Jak uspokoić myśli zarówno w czasie medytacji jak i w ciągu dnia
 • Jak stworzyć codzienny nawyk medytacji
 • Jak poradzić sobie z typowymi przeszkodami w medytacji
 • Jak uspokoić umysł dzięki prostym praktykom do samodzielnego wykonania
 • Jak nauczyć się codziennej praktyki wdzięczności
 • Jak zwiększyć koncentrację i osiągnąć większą klarowność umysłu
 • Poznasz uspokajające i wzmacniające techniki oddechowe, które możesz samodzielnie wykorzystywać w ciągu dnia
 • Nauczysz się budowania własnej praktyki medytacyjnej

Czego doświadczysz?

Pogłębionego relaksu na wielu poziomach (fizycznym, emocjonalnym i psychicznym)

Świadomego bycia „tu i teraz”

Jedności ze swoim ciałem i oddechem

Lepszego zrozumienia siebie

Odprężającej praktyki jogi nidry

Puszczania napięć w ciele

Porządkowania myśli i spokoju w głowie

Czy istnieją jakieś wymagania dotyczące kursu?

Otwarty umysł
Chęć do nauki
Chęć do praktykowania i wykonywania ćwiczeń

Opinie o kursie

Posiadam nadwrażliwą i niespokojną naturę. Długo szukałam sposobu na ujarzmienie natłoku myśli, wyciszenie, zajrzenie w głąb siebie i stawienie czoła niepokojom, wewnętrznemu rozedrganiu. Medytacja od zawsze znajdywała się w kręgu moich zainteresowań, gdzieś podskórnie czułam, że może być moim cichym sprzymierzeńcem w poznawaniu siebie. Problemem jak zwykle okazało się wykonanie pierwszego kroku. Potrzebowałam maty, poduszki, olejków eterycznych, świeczek zapachowych, nastroju i masy innych, totalnie nieistotnych „dupereli”. Dopiero w momencie, w którym natknęłam się na kurs medytacji Natalii, zrozumiałam, że wszystko, czego potrzebuję, noszę w sobie. Usiadłam więc, włączyłam pierwszą medytację... i stało się. Zaczęłam. To było niczym samotna podróż na bezludną, obezwładniająco piękną wyspę. Coś absolutnie zachwycającego. Jest tu wszystko. Medytacje otwierające serce i umysł. Medytacje uspokajające. Medytacje wdzięczności. Medytacje uczące przebaczenia. W końcu nauka samodzielnej praktyki. To kompletny kurs dla osoby dopiero zaczynającej swoją życiową przygodę z praktyką, ale i dla tej, która praktykuje od dawna, a szuka wciąż inspiracji. Jestem zachwycona. I choć medytacja nie zawsze jest wyłącznie błogim doznaniem, - to w pewnym sensie wiwisekcja naszych uczuć - od kiedy piętnaście dni temu po raz pierwszy usłyszałam kojący głos Natalii wypowiadający błogie zdanie: „Znajdź dla siebie wygodne, spokojne miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał”, moje życie zmieniło się diametralnie. Ten kurs to perła w koronie. Dzień bez medytacji? Nie wiem już jak wygląda 🙂 Natalko, dziękuję 🙂
Małgorzata Tinc
@ladymargotpl
Do Medytacji podchodziłam jak do jeża od kilku lat. Kiedyś próbowałam, niestety kończyło się to zawsze frustracją, że nie mogę pozbyć się niechcianych myśli. Wiedziałam, że to odpowiedź na moje lęki i natłok myśli, ale nie potrafiłam ruszyć. Brakowało mi motywacji i narzędzi, które pokażą mi że to nie jest tak trudne, jak mi się początkowo wydawało. Na początku stycznia zakupiłam pierwszą medytację Natalii - Madytację na WOŚP. Gdy ją przesłuchałam i podążałam za głosem prowadzącej, zdziwiłam się gdy się skończyła. Ani razu nie poczułam frustracji, myśli przelatywały ale dawałam im popłynąć dalej. Poczułam, że naprawdę mogę to robić. Gdy tylko wyszedł kurs, nie wahałam się przed zakupem ani chwili. Wiedziałam, że to dobra inwestycja w mój spokój. Jednak kurs mnie jeszcze raz zaskoczył. Można odsłuchiwać go w dwóch wariantach: z muzyką i bez. Już wcześniej zakochana w łagodnym głosie Natalii, myślałam, że wersja bez będzie dla mnie lepsza. Spróbowałam i zostałam w wersji z muzyką 🙂 Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą znaleźć chwilę spokoju w swoim wnętrzu 🙂
Wioletta Guzy
@poprawna_optymistka
Szczerze polecam kurs medytacji. Przebrnęłam póki co przez połowę i jestem zachwycona 🤩 Nie spodziewałam się, że będzie tak dużo nagrań i materiałów, naprawdę dobra robota 👌 Super, że każde nagranie możemy wybrać w wersji z muzyką lub bez. Ja widzę u siebie same pozytywne zmiany po pracy z tym kursem 🙂
Ewelina Solarz
Bardzo się ciesze ze zdecydowałam się zakupić Twój kurs medytacji...Daje mi on więcej nie potrzebowałam. Moim początkowym zamiarem była wieczorna medytacja i to prowadzona ale w czasie jak zaczekam się zagłębiać w tajniki kursu medytacje staja się częścią mojego rytmu życia i to jest piękne. Jest to możliwe tylko dlatego ze kurs oferuje różne typy medytacji wiec wybieram je w zależnie od sytuacji oraz próbuje stosować w pracy. Dodatkowo jest on profesjonalnie przygotowany pod względem technicznym. Naprawdę z serca polecam każdemu kurs.
Klaudia
Kurs Medytacji i Świadomego Relaksu jak najbardziej spełnia moje oczekiwania. Tak, jak najbardziej, choć jako całkowity laik w tym temacie nie miałam, decydując się na niego, żadnych oczekiwań, ba nie wiedziałam czego mogę się spodziewać, ale od lipca zeszłego roku ćwiczę w domu jogę korzystając z Twoich nagrań i bardzo mi one przypadły do gustu, jasne proste i widzę efekty, na pierwsze faktycznie trochę trzeba było poczekać, ale robienie czegoś dla siebie i nie czekanie na już, potrzebuję coś widzieć, że mam jakieś nieosiągnięcia, nie to miał być czas dla siebie i jakaś forma ruchu. Okazało się, że są efekty, lepiej się czuję, ciało jest zdecydowanie bardziej rozciągnięte i fajnie współpracuje ze mną. Tak, więc to było motywacją do wejścia w medytację za pomocą Twojego kursu. To już dwa miesiące, praktycznie regularnie udaje mi się zorganizować czas na te kilkanaście minut praktyki, kiedy wypadają dni bez medytacji, nie jest to problemem, rzadko, bo rzadko, ale czasem są dni kiedy zabraknie na to czasu, a robienie czegoś na żeby tylko zrobić jest bez sensu, wiec kiedy nadchodzi dzień po przerwie gdy zasiadam do kursu, mam z tego jeszcze większą przyjemność, bo to mój czas, poświęcam się temu w pełni. Efekty, też już są, choć nie oczekiwałam niczego, ale poranna medytacja wdzięczności, teraz spokojnie co dziennie jest na nią czas i faktycznie działa, jest się spokojniejszym od rana, można poświęcić czas na wszystko co się dzieje w ciągu dnia ze spokojem, stoję w kolejce przed marketem i co i się nie irytuję tylko odpisuje na meile i smsy (tak praca zdalna, nie ma to tamto!), a potem, zamykam oczy lub patrzę przed siebie i skupiam się na oddechu, wybieram, którąś z już poznanych medytacji i staram się w głowie mniej więcej ja odtworzyć, by wykorzystać ten czas, bo nerwy teraz są absolutnie nie wskazane, skupianie się na tym co tu i teraz i wykonywanie tego jak najlepiej się da jest jedynym, co może nas teraz przy zdrowych zmysłach utrzymać 🙂 Faktycznie w życie codzienne wchodzi powili więcej spokoju, kilkuminutowe postoje, kiedy człowiek skupia się na sobie. Skupianie się na oddechu. Dbanie o siebie jako forma przyjemności. Kurs jest naprawdę dobry, jasny, łatwo można się w nim odnaleźć, co więcej daje poczucie, że to kursant decyduje o wszystkim, tempie pracy, ilości powtórzeń. Wszystko łatwe, przystępne, godnie polecenia.
Basia Drabik
Medytuje od kilku miesięcy ale dopiero w Kursie Natalii zetknęłam się z medytacją połączoną z wizualizacjami. Od tej pory to jedne z moich ulubionych form medytacji. Potrafią mnie niesamowicie wyciszyć a później ten spokój i wymyślone obrazy, przestrzenie, piękno zostają ze mną przez cały dzień. Polecam ten kurs z całego serducha 🙂
Karolina „Inu” Grembowska
@inuinka
Chciałam polecić wszystkim kurs medytacji i relaksacji online, ponieważ jest on dla mnie niesamowitą pomocą <3, zwłaszcza teraz, gdy jest tak nerwowo... Co dzień korzystam z medytacji czy relaksacji i co dzień odczuwam po niej ulgę i uczucie powrotu "do siebie". Wczoraj np. poza poranną medytacją relaksacyjną (która mi bardzo pomogła uspokoić niespokojne myśli) zrobiłam sobie wieczorem jogę nidrę i pomimo trudów, które przeżyłam tego dnia, poczułam się tak, jakbym właśnie wstała z łóżka po odżywczym, wspaniałym śnie... Jeszcze nie odkryłam wszystkich "zakątków" tego kursu, bo jest tam tego bardzo dużo, ale polecam wszystkim bardzo bardzo 😍. Naprawdę warto go mieć jako taką pomoc, by w każdej chwili móc po nią sięgnąć... Dodam jeszcze, że znajdują się tam medytacje na różne "okazje", w zależności od tego, jak się w danej chwili czuję, wybieram coś dla siebie ^_^. Do tego e-book, ćwiczenia oddechowe, które tylko na razie liznęłam ;-). Dużo tego jest i jeszcze sporo przede mną do odkrycia 🤩...
Ewa Reves
Zakupiłam Twój Kurs Medytacji i Świadomego Relaksu i jestem bardzo zadowolona. Masz bardzo kojący i przyjemny głos. Dużą zaleta jest to, że nagrałaś dwie wersje do każdej medytacji z muzyką i bez. Osobiście wybieram wersję z muzyką. Jestem początkująca i zdecydowanie przyjemniej ćwiczę podczas medytacji prowadzonych, mam jednak blokadę i ciężko mi z wizualizacją pewnych myśli. Oczywiście zachęcam innych do zakupu kursu! 🙂 Wszystkie szczegóły są dopracowane, pliki do druku u mnie już są wydrukowane, a z ebookiem jestem w tracie czytania. Dziękuję 🙂
@ewa_gosia
Kurs medytacji jakże prosto i przyziemnie (be żadnych nadzwyczajnych i uduchowionych rzeczy), uczy i uświadamia, jak ważna jest pauza w ciągu dnia, ta chwila odetchnienia, skupienie tylko na samym sobie i pobyt tylko ze swoim ciałem każdego dnia. Te kilka minut lekcji medytacji sprawiają, że możesz wyładować swoje emocje wyciszyć się, pobyć ze swoim oddechem i powrócić do swojego dnia wyciszony i radosny w sercu. Mnie medytacja nauczyła i ciągle uczy, żeby nie myśleć za dużo, nie nakręcać się i nie martwić się na zapas, tylko staram się cieszyć tym co jest „tu i teraz” i brać życie takie jakim jest. Nie mam już poczucia, że się wypalam, w końcu robię kilka minut coś tylko dla siebie. Lekcje są kilkadziesiąt minut niespełna wiec myślę, że każdy znajdzie na nie czas. To balsam dla serca i umysłu, a Yoga Nidra (tak bardzo odmienna od mojej ulubionej dynamicznej Ashtangi) to wypas, „luksus”. Rewelacja. Polecam wszystkim wypalającym się w tym zabieganym świecie.
Marta

Ceny pakietów

 • Podstawowa
 • 199399

  • • Roczny dostęp do kursu online – Kurs Medytacji i świadomej relaksacji
  • • Prawie 10 godzin nagrań, 35 lekcji audio, 3 sekcje tematyczne
  • • E-book z przydatną wiedzą oraz dodatkowym i narzędziami i technikami
  • • Materiały do druku, które będą dla Ciebie pomocą przy budowaniu zdrowych nawyków

   

Najlepszy wybór
 • Optymalna
 • 259499
 •  

  • • Dostęp bez ograniczeń czasowych do kursu online – Kurs Medytacji i świadomej relaksacji
  • • Prawie 10 godzin nagrań, 35 lekcji audio, 3 sekcje tematyczne
  • • E-book z przydatną wiedzą oraz dodatkowym i narzędziami i technikami
  • • Materiały do druku, które będą dla Ciebie pomocą przy budowaniu zdrowych nawyków
  • • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

   

 • Rozszerzona
 • 999
 •  

  • • Dostęp bez ograniczeń czasowych do kursu online – Kurs Medytacji i świadomej relaksacji
  • • Prawie 10 godzin nagrań, 35 lekcji audio, 3 sekcje tematyczne
  • • E-book z przydatną wiedzą oraz dodatkowym i narzędziami i technikami
  • • Materiały do druku, które będą dla Ciebie pomocą przy budowaniu zdrowych nawyków
  • • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
  • • 2 godziny konsultacji na Skype

   

Najczęściej zadawane pytania

Kurs składa się z 35 lekcji audio, ebooka oraz materiałów do druku, pomagających budować zdrowe nawyki.

W wersji OPTYMALNEJ i ROZSZERZONEJ dostęp jest nieograniczony czasowo, natomiast w PODSTAWOWEJ otrzymujesz na 12 miesięcy.

Tak, cały materiał jest dostępny od razu, po zaksięgowaniu wpłaty.

Płatności możesz dokonać na stronie kursu poprzez naciśniecie guzika „Kup pakiet” pod wersją kursu, która najbardziej Ci odpowiada. Możesz zapłacić przez system płatności Dotpay lub przez PayPal
Jeśli masz problem z zapłaceniem za kurs poprzez internetowy system płatności, koniecznie napisz maila na adres: kontakt@jogawdomu.com.

Nie. Kurs dostępny jest jedynie na platformie, z wyjątkiem dodatkowych materiałów oraz ebooka.

Po opłaceniu kursu, dane do logowania prześlę Ci od razu mailem. Dostęp do treści będzie natychmiastowy.

Nie. Uczestniczenie w grupie na Facebooku (dostępne w wersji OPTYMALNEJ i ROZSZERZONEJ) jest dobrowolne.

Tak. Przy zakupie automatycznie jest wystawiana faktura VAT na podane przez Ciebie dane.