Wrzesień z Jogą w Domu: wyzwanie z konkursem

Wrzesień z Jogą w Domu

#wrzesienjogawdomu, czyli wyzwanie i konkurs z nagrodami

Gdy wraz z nadejściem września na horyzoncie pojawiło się widmo nowych początków i świeżych energii pomyślałam, że dobrze byłoby powtórzyć styczniowe wyzwanie z Jogą w Domu. Wyzwanie, które 9 miesięcy temu pomogło stanąć na macie wielu osobom. Teraz postanowiłam ubrać je w wiele bogatszą formułę, która nigdy wcześniej nie miała okazji wyjść poza wirtualne mury Szkoły Jogi.

Chcąc uchylić Ci rąbek tajemnicy tego, jak pracujemy na macie, i poza matą też, w mojej Szkole Jogi online, przygotowałam drugą już edycję darmowego wyzwania z Jogą w Domu DLA WSZYSTKICH. Wyzwanie poświęcone jest nowym początkom, lub powrotom do holistycznej praktyki.

Wszystkie szczegóły wyzwania, konkursu i tego, co otrzymasz znajdziesz poniżej!

Co do momentu rozpoczęcia wyzwania intuicja po raz kolejny nie zawiodła. Okazało się, że są miejsca na świecie, gdzie wrzesień jest Narodowym Miesiącem Jogi, który stanowi kampanię edukującą w temacie korzyści wynikających z praktyki jogi oraz prowadzenia prozdrowotnego stylu życia.

Wrzesień z Jogą w Domu to wyzwanie stworzone po to, by mówić o wielowymiarowych profitach wypływających z regularnej i ukierunkowanej praktyki jogi. To inspirujący czas, aby zwrócić uwagę na potrzeby swojego ciała i wnętrza. Bo lekcje, które pobieramy na macie, przekładają się na nasze codzienne życie.

#Wrzesienjogawdomu jest świetnym momentem, by spróbować, rozpocząć lub pogłębić swoją praktykę jogi z przyświecającą myślą, że „robię to dla siebie”.

A jeśli nigdy wcześniej nie śniło Ci się nawet spróbować jogi, możesz potraktować to tak, jakby z nieba spadły odpowiedzi na pytania, które jeszcze po prostu nie zostały postawione 🙂

Nigdy się nie dowiesz, dopóki nie spróbujesz.

Co otrzymasz w ramach wyzwania?

5 filmów na 5 dni

Codziennie o świcie na moim kanale YouTube Simplife pl >>> opublikuję jeden jogowy film instruktażowy. Będą to filmy z każdego wyzwania przeprowadzonego w ramach platformy, a więc po jednej lekcji z:

#Selflove czyli kocham siebie!, 8 Gałęzi Jogi, Żywiołów, Flow Jogi i Snu Jogina (Joga Nidra)

szkoła jogi

Po Twojej stronie pozostanie jedynie przywdzianie wygodnych ubrań, rozwinięcie maty oraz włączenie filmu 🙂

Darmowy Ebook, czyli przewodnik po wyzwaniu z wieloma niespodziankami

Jeśli chcesz w niedzielę 6-go września otrzymać jogowego Ebooka, możesz zostawić swojego maila w odpowiednim miejscu poniżej

Aby móc, choć w pewnym stopniu doświadczyć tego, jak działa mój największy jogowy projekt, czyli Szkoła Jogi >>>, stworzyłam dla Ciebie przewodnik po wyzwaniu, a w nim:

Opisy do filmów z platformy

Bo każdy może wiedzieć, ale sedno to zrozumieć. Dzięki tym nieprzypadkowym treściom odkryjesz sens i wartość, która wypływa z każdej jednej przygotowanej dla Ciebie lekcji jogi.

szkoła jogi

Najsmaczniejszy tygodniowy WEGE JADŁOSPIS stworzony przez dietetyczkę z pasją

Ewa Michałowska, czyli nasza zaprzyjaźniona jogująca dietetyczka, dla uczestników wyzwania stworzyła świetny w swojej prostocie tygodniowy wegetariański plan żywienia. Pomoże Ci on czerpać radość ze zdrowego odżywiania. Jak pisze Ewa – zamienisz „muszę” i „powinnam” na „chcę” i „lubię”.

Kod zniżkowy na dołączenie do naszej platformy z jogą

Jeśli zechcesz dołączyć do holistycznej Szkoły Jogi w Twoim domu w ramach dobrego rozpoczęcia nowej przygody, przygotowałam dla Ciebie kod zniżkowy. Jego znajdziesz w Ebooku 🙂

Szkoła Jogi

Zapisz się już teraz i otrzymaj przewodnik z przepisami i kodem zniżkowym:

Ponadto wrzesień z jogą to spotkania na żywo!

Bo zawsze miło jest zobaczyć się z Wami 🙂

A wyzwanie połączone jest z zabawą z nagrodami!

Na naszych mediach społecznościowych w ramach konkursu podczas wyzwania pojawi się :

5 pozycji na przełamanie lodów

Każdego dnia na Facebooku >>> i Instagramie >>> @jogawdomu będziemy publikować nową pozycję wraz z instrukcją jej wykonania. Pozwoli Ci to zgłębić jej tajniki.

A jeśli umiesz już wykonywać daną asanę – świetnie, i tak możesz dołączyć!

Zachęcamy Cię do codziennego uwiecznienia momentu wykonania pozycji z konkretnego dnia na zdjęciu. A następnie do podzielenia się nim ze światem za pośrednictwem mediów społecznościowych. W poście i w relacji na Instagramie, czy na Facebooku w komentarzu pod postem na konkretny dzień wyzwania, albo wszędzie na raz, a co 🙂

Wybór należy do Ciebie, nie zapomnij tylko oznaczyć @simplife.pl i @jogawdomu, dodatkowo używaj hashtagu #wrzesienjogawdomu

Zaczynamy już 7-go września, a dołączać i wkręcać swoich bliskich możesz przez cały tydzień!

3 prezenty za wytrwałość

Dla najbardziej wytrwałych osób szykujemy nagrody – bony do wykorzystania w Simplife.shop >>> na produkty, które tworzymy pod marką SIMPLIFE.

klocek do jogi

Z niecierpliwością czekamy na wspólny tydzień świętowania tego, co kochamy najbardziej, czyli JOGI!

A już dzisiaj spróbuj jogi na obecną pełnię Księżyca:

Obserwuj nas na Insta!

https://www.instagram.com/p/CEbqR0lJtly/

3 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.