Joga w domu

Szkoła Jogi online w Twoim domu. Nowe oblicze domowej praktyki jogi.

szkola jogi online

Zasady działania szkoły jogi online

Dołączając do naszej społeczności zyskujesz dostęp do wszystkich materiałów opublikowanych na platformie. Dostęp do wszystkich materiałów masz tak długo, jak długo będzie trwała Twoja subskrypcja.

Co znajdziesz w Szkole Jogi w Twoim Domu?

Na platformie znajdziesz konkretne kilkutygodniowe programy, dzięki temu nie musisz zastanawiać się, co dziś wybrać. Oczywiście możesz też wybierać losowo zupełnie po swojemu.

Od teraz na platformie

Najsmaczniejsze tygodniowe WEGE JADŁOSPISY stworzone przez dietetyczkę z pasją

Dołączając do naszej społeczności zyskujesz dostęp do wszystkich materiałów opublikowanych na platformie. Dostęp do wszystkich materiałów masz tak długo, jak długo będzie trwała Twoja subskrypcja.

Praktyka nie tylko na macie

Szkoła jogi w Twoim domu to nie tylko joga na macie, ale również medytacje, praktyki oddechowe, teoria, webinary oraz masa inspiracji i motywacji. Na bieżąco otrzymujesz od nas newslettery oraz wsparcie na grupie na Facebooku, które zmotywują Cię do regularnej praktyki i pomogą Ci wypracować zdrowe nawyki. 

Produkt taki taki

opis 

Jakie programy znajdziesz na platformie?

#Selflove

Self love czyli kocham siebie! to program, który zaplanowałam na 3 tygodnie. To czas w którym skupimy się na poszczególnych częściach ciała i damy sobie przestrzeń na odkrywanie. Całość wzmocniona jest medytacją i afirmacjami.

8 gałęzi jogi

Joga to nie tylko czas, który spędzasz na macie. To praktyka, która ma odbicie we wszystkim, co robimy. W ośmiostopniowej ścieżce pierwszymi szczeblami nie są wcale asany, ale jamy i nijamy. W tym programie poznasz wszystkie 8 szczebli, nauczysz się praktyk oddechowych, na każdy dzień znajdziesz również praktykę na macie i odpowiednią medytację prowadzoną. Całość trwa 4 tygodnie.

#FLOW & #FLOW2

Flow, czyli „przepływ”. Praca w rytmie FLOW oznacza pełne, ale NIEWYMUSZONE zaangażowanie. Po prostu zanurz się w działanie (lub jego brak) całym ciałem, umysłem i płyń z prądem.

FLOW to krótsze i bardziej dynamiczne praktyki, które są „przerywnikami” w pełnych programach. Każdy FLOW trwa 1 tydzień.

Żywioły

Żywioły z koncepcji AJURWEDYJSKIEJ i CZAKRALNEJ.

Ziemia – są to praktyki pozwalające nam się ugruntować, znaleźć połączenie z ziemią i balans. Psychicznie i emocjonalnie związane są z poszukiwaniem swojego miejsca, poczuciem bezpieczeństwa i stabilizacją finansową.

Woda – to nasze wewnętrzne źródło mocy, w końcu w dużej części składamy się z wody właśnie. Woda odpowiada za naszą kreatywność, tworzenie, wizualizowanie. Fizycznie przekłada się to na płynne ruchy, elastyczne ciało i usuwanie blokad oraz napięć. A także zdrowy i młody wygląd 🙂

 

Ogień – to skupienie się na rozniecaniu naszego wewnętrznego ognia, tego który daje nam siłę do działania i przyświeca naszym pasjom. Fizycznie są to asany rozgrzewające i stymulujące trawienie oraz oczyszczające organizm.

Powietrze – to praca z oddechem i uczenie się ruchu wypływającego z oddechu a nie odwrotnie. Jest to również praca z emocjami, obszarem serca i otwieraniem się na świat. W życiu jest to poczucie większej lekkości i podążanie własną ścieżką.

Eter – to praca związana z umysłem, przekonaniami i wizualizacją. To podnoszenie wibracji i dostrajanie się do miłości, wdzięczności i kreacji zamiast złości, smutku, żalu i zazdrości.

Ajurweda na jesień

Motto przewodnie wyzwania to:

„Ugruntowanie, rozgrzanie i spokój”

Energia jesieni objawia się jako zimna, wietrzna vata, więc przygotowałam dla Ciebie praktyki balansujące vatę w rzeczy samej.

Przekonasz się, że są one idealne na rozgrzanie.

Zdrowie i odporność holistycznie

Joga jest wiernym sojusznikiem w walce z wszechobecnymi patogenami i infekcjami. Długotrwale wzmacnia układ immunologiczny poprzez usprawnienie funkcjonowania systemów bezpośrednio z nim związanych (np. dzięki stymulacji u. limfatycznego, trawiennego, hormonalnego, sercowo-naczyniowego, czy nerwowego).

 
zapisy

Jak działają zapisy?

Aby dołączyć do naszej społeczności możesz wybrać 1 z 3 opcji:
 • Dostęp na 1 miesiąc
 • Dostęp na 3 miesiące
 • Dostęp na 6 miesięcy
Każdy z nich możesz później dowolnie przedłużać.

Zniżka dla przedłużających abonament

Na kilka dni przed końcem subskrypcji otrzymasz maila z przypomnieniem o przedłużeniu i dodatkowym kodem zniżkowym -10% dla przedłużających. Masz wtedy możliwość przedłużenia swojej subskrypcji, ALE jeśli zrobisz sobie np. 2 tygodnie przerwy, to kolejny raz możesz dołączyć BEZ zniżki dla przedłużających.

Co otrzymasz?

 • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
 • Spotkania na żywo w formie webinarów.
  Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
 • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Joga w domu to:

 • Codzienna inspiracja
 • Holistyczne podejście
 • Czar domowych rytuałów
 • Wsparcie, wiedza motywacja
 • Szczypta magii codzienności
 • Swoboda bycia sobą
 • Cotygodniowy plan praktyki

Praktykujesz:

 • jak chcesz
 • kiedy chcesz
 • gdzie chcesz

Dowolna lokalizacja, dowolny czas, pełna wygoda

To nie prawda, że zawsze musisz wychodzić ze swojej strefy komfortu. Nadaj intymną atmosferę swojej praktyce w domowym zaciszu, tak jak lubisz, na swoich warunkach.
Oznacza to, że otrzymujesz od nas luksus rzetelnej i niezależnej pracy nad własną praktyką, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Wysoka jakość domowej praktyki w każdym wymiarze

Materiały tworzone są przez certyfikowanego nauczyciela jogi z długoletnim doświadczeniem

 • spójna i ukierunkowana praktyka pod opieką jednego mentora
 • kompetencja i bezpieczeństwo
 • budowanie odpowiednich nawyków i techniki

Najlepsza jakość nagrań

 • bez reklam
 • bez przerw w łączności
 • dźwięk i obraz na najwyższym poziomie

Cotygodniowy dokładny plan praktyki, który otrzymasz bezpośrednio na swojego maila. Nie musisz się zastanawiać, co dziś robić itd

Grupa wsparcia na Facebooku – miejsce na wszystkie pytania i odpowiedzi

zapisy

Nazywam się Natalia Knopek. Jogę i medytację praktykuję od 10 lat, a od 6 lat uczę innych.

Jestem zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch, medytację, oddech i odpowiednią dietę. Głęboko wierzę w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

Jako jeden z niewielu nauczycieli w Polsce, posiadam certyfikat w standardzie Yoga Alliance jako RYT 500 (Registered Yoga Teacher – 500). Mam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga.

Swoją praktykę rozwijałam w Indiach, Polsce, Hiszpanii i Danii. Uczestniczyłam w warsztatach i szkoleniach, które prowadzili m.in. Kino MacGregor, Basia Lipska-Larsen, dr S. K. Pandey, Rahul Singh, Bhavesh Bhimanathani, Nicky Rawat, Devesh Bhargav, Mann Harjai,  Lilou Sarah, Lindita Maria, Winther McDonald, dr Arun Thejaus.

Prowadzę największego w Polsce bloga na temat jogi, ajurwedy i świadomego życia – simplife.pl

Jestem autorką dwóch bestsellerowych książek:

 • Miej Umiar – o minimalizmie i rozwoju wewnętrznym
 • Dlaczego Joga – w której starałam się zawrzeć przydatną wiedzę zarówno dla osób początkujących jak i dla tych, którzy pierwsze jogiczne kroki mają już za sobą.

Miałam okazję stać się jednym z 52 Ambasadorów Jogi z całego świata. Dzięki zaproszeniu Ministry of AYUSH (ministerstwa Jogi, Ajurwedy i Medycyny naturalnej) mogłam uczestniczyć w konferencjach poświęconych współczesnym i tradycyjnym aspektom jogi.

Stworzyłam autorski Kurs Medytacji i Świadomego Relaksu online, który zbiera bardzo pochlebne opinie.

certyfikaty

Jako jedna z niewielu osób w Polsce jestem certyfikowanym nauczycielem w standardzie Yoga Alliance jako:

 • RYT 500 (Registered Yoga Teacher – 500),
 • E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher) – czyli doświadczony nauczyciel jogi,
 • oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider®) czyli osoba mogąca szkolić innych nauczycieli.

Posiadam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga.

zapisy

Gość specjalny

Poznaj mojego ulubionego nauczyciela jogi, który przybliży ci podstawy filozofii jogi

Miałam przyjemność poznać Bhavesha podczas jednego z moich kursów nauczycielskich w Indiach, gdzie niesamowicie zainspirował mnie swoją wiedzą i umiejętnością jej przekazywania. Dlatego jestem przeszczęśliwa, że udało mi się go namówić na gościnne dołączenie do naszej platformy.

Bhavesh uczy pranajamy, filozofii i medytacji. Każdy aspekt swojego życia przypisuje Vanamali i łasce swojej Guru. Jest certyfikowanym nauczycielem, który wiedzę zdobywał w renomowanych instytucjach, takich jak Kaivalyadhama Yoga Institute & Research Center, Swami Rudradev Yoga Center, czy Yoga Alliance USA. Prowadził sesje w dużych korporacjach, (m.in. Tata Power, Reliance Group, Gujarat Maritime Board).

Obecnie, z metodami Bhavesha możesz spotkać się w szkołach jogi w Rishikesh, a także gościnnie na naszej platformie! Tak, Bhavesh Bhimanathani we własnej osobie również pomoże Ci wnieść swoją jogę w domu na wyżyny 🙂

Jako założyciel społeczności joginów z Bombaju o nazwie Yoga Virtually Bhavesh, rozpowszechnia swoją filozofię opartą na przesłaniu: „joga to coś więcej niż asany”. Bhimanathani to nie tylko wybitny teoretyk, ale także skłaniający do myślenia metodyk. Żyjąc całym sobą przedmiotem zainteresowań, przekazuje autentyczną i ugruntowaną wiedzę swoim uczniom w zrozumiały i inspirujący sposób – dołączając do naszej platformy otrzymujesz szansę, by stać się jednym z nich.

wideo

Zobacz przykładowe zajęcia

#JOGAPOZAMATĄ

Czy wiesz, że praktykujesz jogę także poza matą?

JOGAWDOMU zrobisz to świadomie – łatwiej wdrożysz właściwe nawyki, zadbasz o zdrowie, zgłębisz tajniki ajurwedy, poznasz i zrozumiesz wpływ Księżyca, a także całej natury nie tylko na Twoją jogę, ale też codzienne życie.

Holistyczne podejście

Na jogę składa się znacznie więcej, niż sama praktyka asan, to kompleksowy styl życia, za którym kryje się rozbudowana filozofia, wzorce godne naśladowania i styl życia.


Czy wiesz, że jest coś takiego jak OŚMIOCZŁONOWA ŚCIEŻKA JOGI?


Joga to nie tylko czas, który spędzasz na macie. To praktyka, która ma odbicie we wszystkim, co robimy. W ośmiostopniowej metodzie pierwszymi szczeblami nie są wcale asany, ale jamy i nijamy.

 

Dzięki materiałom, które znajdziesz na platformie, poznasz wszystkie 8 członów i dowiesz się, jak je rozwijać dzięki codziennej praktyce.


Dołączając do społeczności JOGAWDOMU otrzymujesz dostęp do rzetelnej wiedzy prosto ze źródła.

Opinie o warsztatach ​

Opinie o zajęciach online

139
 • 1 miesiąc abonamentu

POLECANY

379
 • 3 miesiące abonamentu
719
 • 6 miesięcy abonamentu

Najczęściej zadawane pytanie

Platforma ma formę interaktywną. Kolejne lekcje, filmy, wykłady, webinary i spotkania na żywo pojawiają się na bieżąco. Dodatkowo możesz dołączyć do specjalnej grupy na Facebooku, w której inspirujemy się, zadajemy pytania i ustalamy tematy live’ów.

Co tydzień otrzymasz również dokładny plan tygodniowej praktyki wraz ze wszystkimi potrzebnymi linkami. Dzięki temu nie musisz zastanawiać się, co i jak dziś wybrać.

Dostęp do platformy masz tak długo, jak długo trwa Twoja subskrypcja. Możesz wybrać pakiet:

 • 1 miesiąc
 • 3 miesiące
 • 6 miesięcy

Każdy z możliwością przedłużenia.

Gdy termin wygaśnięcia subskrypcji będzie się zbliżał – przypomnimy Ci o tym mailowo. Możesz wtedy przedłużyć swój dostęp ze zniżką 10%.

Gdy Twój abonament wygaśnie stracisz dostęp do materiałów dostępnych na platformie. W każdej chwili możesz wykupić dostęp na nowo.

Po wykupieniu subskrypcji i zatwierdzeniu płatności, otrzymasz mailem dane do logowania się do platformy. W osobnym mailu przyjdzie również prośba o potwierdzenie subskrypcji do newslettera – to w nim wysyłamy cotygodniowy plan i inspiracje.

Wszystkie materiały są dla Ciebie dostępne od razu po zalogowaniu. 

Płatności możesz dokonać na stronie kursu poprzez naciśniecie guzika „Kup pakiet” pod wersją kursu, która najbardziej Ci odpowiada. Możesz zapłacić przez system płatności Dotpay lub przez PayPal
Jeśli masz problem z zapłaceniem za kurs poprzez internetowy system płatności, koniecznie napisz maila na adres: kontakt@jogawdomu.com.

Nie. Kurs dostępny jest jedynie na platformie. Dostęp do niej masz tak długo, jak długo trwa Twoja subskrypcja.

Po wykupieniu subskrypcji i zatwierdzeniu płatności, otrzymasz mailem dane do logowania się do platformy. W osobnym mailu przyjdzie również prośba o potwierdzenie subskrypcji do newslettera – to w nim wysyłamy cotygodniowy plan i inspiracje.

Po wykupieniu subskrypcji i zatwierdzeniu płatności, otrzymasz mailem dane do logowania się do platformy. W osobnym mailu przyjdzie również prośba o potwierdzenie subskrypcji do newslettera – to w nim wysyłamy cotygodniowy plan i inspiracje.

Tak. Przy zakupie automatycznie jest wystawiana faktura VAT na podane przez Ciebie dane.