Nowy Rok Numerologiczny​ – Tydzień Darmowej Jogi i Transformacji​

Nowy Rok Numerologiczny

- Tydzień Darmowej Jogi i Transformacji

Dołącz do wyjątkowego tygodnia pełnego wiedzy, praktyki i głębokiej transformacji!

Oto co Cię czeka:

🌱 Webinar “Nowy Rok Numerologiczny” Rytuał, inspiracja i wiedza na temat tego, co przyniesie nam nadchodzący rok numerologiczny i jak otworzyć się na nadchodzące zmiany.

🌱 7 Dni Darmowej Jogi Każdego dnia otrzymasz dostęp do nowej, specjalnie przygotowanej lekcji jogi. Od relaksującej Jogi Nidry, przez energetyzujący Flow powitań słońca, aż po głęboką medytację oczyszczającą umysł.

🌱 Dostęp przez 24 godziny Aby uczynić ten tydzień naprawdę wyjątkowym, każda praktyka będzie dostępna tylko przez 24 godziny, inspirując Cię do codziennego zaangażowania i odkrywania nowych aspektów siebie.

🌱 Prowadzenie przez eksperta Natalia Knopek, z wieloletnim doświadczeniem w praktyce jogi i medytacji, poprowadzi Cię przez ten tydzień, dzieląc się swoją wiedzą i pasją.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zapisz się poniżej, by dołączyć

Webinar Nowy Rok Numerologiczny
15 września, godzina 20:00

Nowy rok to nowe możliwości, nowe wyzwania i nowa energia. W numerologii każdy rok niesie ze sobą specyficzne wibracje i energie, które wpływają na nasze życie. Chcesz dowiedzieć się, co przyniesie Ci nadchodzący rok numerologiczny? Jakie będą Twoje wyzwania, mocne strony i jak możesz się przygotować, aby wykorzystać ten czas w najlepszy możliwy sposób?

Dołącz do specjalnego webinaru z Natalią Knopek, doświadczoną nauczycielką jogi i autorką bestsellerowych książek, która poprowadzi Cię przez:

  • Medytację: Skoncentruj się na swoim wewnętrznym świecie i połącz z energią nadchodzącego roku.
  • Rytuał: Ustal intencje i przygotuj się na nowe możliwości.
  • Garść motywacji i inspiracji: Odkryj, jak wykorzystać wibracje nadchodzącego roku numerologicznego do osiągnięcia spokoju, równowagi i sukcesu w różnych dziedzinach życia.

Ponadto, dowiesz się więcej o tajnikach jogi, medytacji i jak mogą one wspierać Twój rozwój w nadchodzącym roku.

Nie ważne, czy jesteś początkująca/y czy zaawansowana/y w praktyce jogi i medytacji, ten webinar dostarczy Ci cennych narzędzi i wskazówek do głębszej pracy nad sobą.

Cześć, nazywam się Natalia Knopek

Od wielu lat jestem bez pamięci zakochana w jodze. Swoją praktykę określam jako dynamiczną z jednoczesną uważnością na świadomość ciała i umysłu w jodze. Skupiam się również na skutecznej relaksacji, wyciszeniu i rozluźnieniu – tak bardzo przydatnym w obecnym świecie.

Napisałam dwie bestsellerowe książki:

Miej umiar

o minimalizmie i rozwoju wewnętrznym

Dlaczego joga?

przydatna wiedza zarówno dla początkujących, jak i tych zaawansowanych

Doświadczenie

Swoją praktykę rozwijałam w Indiach, Polsce, Hiszpanii i Danii. Uczestniczyłam w warsztatach i szkoleniach, które prowadzili m.in. Kino MacGregor, Basia Lipska-Larsen, dr S. K. Pandey, Rahul Singh, Bhavesh Bhimanathani, Nicky Rawat, Devesh Bhargav, Mann Harjai, Lilou Sarah, Lindita Maria, Winther McDonald, dr Arun Thejaus.

Miałam okazję stać się jedną z 52 Ambasadorek i Ambasadorów Jogi z całego świata. Dzięki zaproszeniu Ministry of AYUSH (ministerstwa Jogi, Ajurwedy i Medycyny naturalnej) mogłam uczestniczyć w konferencjach poświęconych współczesnym i tradycyjnym aspektom jogi. Poznając jednocześnie tajemnice indyjskiej Kerali.

Przez dwa lata prowadziłam swoje studio jogi w Danii, obecnie będąc w Polsce chętnie dzielę się swoją praktyką z osobami, które w codziennym życiu poszukują balansu, harmonii, wyciszenia oraz większej świadomości siebie i swojego ciała.

Jestem zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierzę w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

Nieustannie uczę się nowych rzeczy

W jodze wyznaję zasadę wiecznej studentki – każde prowadzone przeze mnie zajęcia uczą mnie czegoś nowego. To osoby pojawiające się na zajęciach są dla mnie najlepszymi i najważniejszymi nauczycielami i nauczycielkami. Poza tym staram się ciągle pogłębiać swoją wiedzę, biorąc udział w kursach i szkoleniach.

Prywatnie mieszkam w Łodzi wraz z mężem, maleńką córeczką i kotem Edkiem. 

Zapraszam Cię do wspólnej praktyki!

Moje certyfikaty

RYT 500

(Registered Yoga Teacher – 500)

E-RYT 200

(Experienced Registered Yoga Teacher)
– czyli doświadczony nauczyciel jogi

YACEP®

(Yoga Alliance Continuing Education Provider®)
– czyli osoba mogąca szkolić innych nauczycieli)

Posiadam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga.

Dołącz do Tygodnia Darmowej Jogi i Transformacji

Jeśli poszukujesz wewnętrznej harmonii, chcesz zrozumieć, jakie wyzwania i możliwości niesie za sobą nowy rok numerologiczny, oraz pragniesz pogłębić swoją praktykę jogi i medytacji – ten tydzień jest dla Ciebie!

Najczęściej zadawane pytania:

W Tygodniu Darmowej Jogi i Transformacji będziesz otrzymywać codzienne wiadomości e-mail z linkiem do nagrania praktyki jogi. Te maile będą do Ciebie docierać dzień wcześniej, tak żebyś miał_a swobodę wyboru, kiedy chcesz wykonać praktykę. Każde nagranie będzie dostępne do północy dnia, w którym jest przewidziana praktyka. Dzięki temu, będziesz mógł/mogła wygodnie dostosować swój plan dnia do uczestnictwa w Tygodniu Jogi i Transformacji. To naprawdę elastyczne i wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci czerpać pełną radość z udziału w wydarzeniu!

Materiały do praktyki będą dostępne do północy dnia przewidzianego na daną praktykę. Oznacza to, że będziesz miał/a cały dzień, aby wykonać praktykę jogi, po czym dostęp do materiałów zostanie zakończony. Dzięki temu masz pełną swobodę i elastyczność w wyborze czasu, który najbardziej Ci odpowiada do uczestnictwa w praktykach. Nie musisz się spieszyć, możesz wykonać je w dogodnym dla siebie tempie i momencie przez cały dzień, do północy.

Nie, dostęp do materiałów nie będzie udzielany od razu do całego tygodnia praktyk. Zamiast tego, będziesz otrzymywać codziennie wiadomości e-mail z linkami do nagranych praktyk jogi, dzień wcześniej przed datą, na którą jest zaplanowana praktyka. To oznacza, że będziesz miał/a dostęp tylko do jednej praktyki na raz.

Ta struktura ma na celu zachęcenie do regularnej praktyki i umożliwienie uczestnikom skoncentrowanie się na danej sesji jogi każdego dnia. Dzięki temu możesz bardziej wgłębić się w doświadczenie i czerpać pełnię korzyści z każdej praktyki w ciągu tygodnia.

W ten sposób, codziennie będziesz otrzymywać świeże materiały do praktyki, co dodatkowo ułatwia utrzymanie zaangażowania i kontynuację procesu transformacji przez cały Tydzień Darmowej Jogi i Transformacji.

materiały nie będą dostępne do pobrania ani nie będą udostępniane do zapisywania na komputerze lub urządzeniu przenośnym. Będą one dostępne wyłącznie poprzez stronę internetową, do której będziesz miał_a dostęp poprzez link wysłany drogą mailową.

Aby otrzymać dostęp do Tygodnia Darmowej Jogi i Transformacji, wystarczy, że zapiszesz się poprzez formularz, podając swoje imię oraz adres e-mail. Po tym, jak przekażesz te dane i wyślesz formularz, otrzymasz e-mail aktywacyjny na podany adres e-mail. W celu uzyskania dostępu do materiałów, będziesz musiał_a potwierdzić ten e-mail aktywacyjny.

Po potwierdzeniu, codziennie będziesz otrzymywać wiadomości e-mail z linkami do praktyk jogi, które będą dostępne na stronie internetowej. Dzięki temu będziesz mógł_a cieszyć się Tygodniem Darmowej Jogi i Transformacji.

Nie, wszystkie materiały są dostępne tutaj.

O Szkole Jogi w Domu

Wyobraź sobie przestrzeń online, która umożliwi pogłębianie praktyki jogi bez wychodzenia z domu i jednoczesne bycie częścią jogicznej społeczności.

To wszystko jest możliwe dzięki naszej platformie!

Dzięki przygotowanym przez nas lekcjom online możesz praktykować jogę i uczyć się medytacji w domowym zaciszu. 

Stajesz się również częścią inspirującej i wspierającej jogicznej społeczności. 

Co znajdziesz w Szkole Jogi w Domu?

Dołączając do naszej społeczności, natychmiast zyskujesz dostęp do wszystkich materiałów opublikowanych dotychczas na platformie. Masz go tak długo, jak długo trwa Twoja subskrypcja (możesz wyobrazić to sobie tak, jakby to był taki jogowy Netflix, gdzie możesz dowolnie wybierać, co zobaczysz :)).

Przed Tobą mnóstwo możliwości poznawania teorii, jak i wdrażania w życie praktyki. W Szkole Jogi w Domu dostępnych jest ponad 500 lekcji i wykładów z obszarów jogi, medytacji, jogi nidry i relaksacji, a dodatkowych materiałów i kolejnych porcji wiedzy wciąż przybywa! Jeśli lubisz dłuższe formy, w Szkole Jogi w Domu czeka na Ciebie e‑book.

Newsletter z inspiracją i planem praktyki na kolejny tydzień wysyłam w każdą niedzielę, regularnie spotykamy się na żywo podczas webinarów.

Ponad 500 lekcji z praktyką

Medytacje

Joga nidra

Kalendarz księżycowy

Cykle księżycowe

Astrologia

Techniki oddechowe

Jadłospis na każdy tydzień

Wiedza i rytuały

dostępność 24/7

w dowolnym miejscu

na dowolnym urządzeniu

Tu rozwiewamy wątpliwości:

Oczywiście że tak! Wszyscy kiedyś zaczynaliśmy. W nagraniach prowadzę krok po kroku, omawiając dokładnie wszystkie pozycje, więc na pewno dasz radę. 

Dodatkowo wspaniałym wsparciem jest również nasza społeczność z którą możesz dzielić się przemyśleniami, inspiracjami i wątpliwościami. Pamiętaj, że nie ma głupich pytań!

Tak! Dbanie o dobrostan kręgosłupa to jedno z głównych działań jogi. Jest to więc idealna aktywność dla osób, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej i/lub mają problemy z postawą. Regularna praktyka pomaga pozbyć się bóli i napięć.

Joga to złożony system, który pracuje nie tylko z ciałem ale również z umysłem i podświadomością. Pomaga więc zbudować zdrową miłość do swojego ciała, uczy też świadomego i intuicyjnego jedzenia. Oczywiście modeluje również sylwetkę, ale… to tylko efekt uboczny.

W idealnym świecie joga to codzienna praktyka…

Wiadomo jednak, że nie każdy ma na to czas. Najlepiej więc stworzyć sobie harmonogram, którego możesz się trzymać. Wyznacz sobie np. dwa dni w tygodniu, w których będziesz rozwijać matę. 

Pamiętaj, że wytrwałość to podstawa. Im więcej będziesz praktykować, tym lepiej się poczujesz.

Nie potrzebujesz żadnych specjalnych sprzętów. Wystarczy mata do jogi. A jeśli jej nie posiadasz – poradzisz sobie również na kocu czy dywanie. 

A poza tym ubierz się wygodnie, rozluźnij i daj się poprowadzić. 

Dobrym pomysłem jest praktyka jogi o poranku, przed śniadaniem, po wypiciu szklanki ciepłej wody.

Zanim rozpoczniesz praktykę w ciągu dnia, postaraj się odczekać ok. 2 godziny po obfitym posiłku. 

Tutaj można by było wymieniać w nieskończoność!

Na pewno zauważysz, że twoje ciało staje się silniejsze i bardziej elastyczne. Poprawi się również Twoja postawa, a Twój kręgosłup będzie Ci szalenie wdzięczny.

Joga polepszy również Twoją koncentrację, zdolność zapamiętywania i umiejętność zachowania spokoju nawet w kryzysowych sytuacjach.

Najlepiej po prostu przekonaj się na własnym ciele… i nie tylko.

Jogiczny portal społecznościowy w wersji slow

Astrologia w życiu codziennym

Gotowe plany praktyki

Medytacje i relaksacje prowadzone

Ponad 500
lekcji jogi

Tygodniowe jadłospisy

Dołącz do

Tygodnia Darmowej Jogi i Transformacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. View more
Akceptuję
Scroll to Top