Zapisz się na darmowy newsletter
i żyj w zgodzie z cyklicznością

Zostańmy w kontakcie!

Zostaw maila, by na bieżąco otrzymywać od nas informacje, inspiracje i pomoc dotyczące jogi w domu.
Co czeka na Ciebie w Szkole Jogi?

CYKLove to nowy Cykl w Szkole Jogi w Domu, który pozwoli Ci żyć w zgodzie z rytmem natury i płynąć z prądem życia. Dzięki niemu na bieżąco poznawać będziesz energię każdego miesiąca i dowiesz się, jak się w niej poruszać.

Być może już wiesz, że fazy Księżyca i układ planet mają bezpośredni wpływ na nasze życie, samopoczucie i wybory, jakich dokonujemy. W astrologii zapisana jest głęboka wiedza, której MOC dobrze jest świadomie wykorzystać w codziennym życiu.

Każdy miesiąc zodiakalny w CYKLove to pochylenie się nad zupełnie innym zagadnieniem dotyczącym ciała i umysłu. Dzięki takiemu podejściu pogłębisz kontakt ze swoim ciałem, podarujesz mu ciepło i miłość, których potrzebuje. Każdy zodiak to również zestaw webinarów pełnych wiedzy, które pomogą Ci wprowadzić piękno i harmonię do Twojego życia.

Medytacja i relaksacja, będące nieodłącznym elementem CYKLove, pomogą Ci się odprężyć, uwolnić napięcie i ukoić rozbiegane myśli.

CYKLove
w rytmie natury

CYKLove to praktyka jogi i medytacji w zgodzie z rytmem natury.

W każdym zodiakalnym miesiącu otrzymasz ode mnie zestaw webinarów, które pomogą Ci zrozumieć energetykę danego okresu i procesy, przez które możemy przechodzić bardziej świadomie.

Pochylimy się w nich nad każdym nowiem i każdą pełnią Księżyca, by świadomie skorzystać z ich nietransformującej MOCy.

Każdy Zodiak to również moment pochylenia się nad konkretnym obszarem w ciele. 

Dla kogo jest CYKLove?

CYKLove dedykowane jest osobom, które chcą żyć w zgodzie z rytmem natury,  poczuć się lepiej w swoim ciele i ukoić umysł za pomocą medytacji. 

Ten cykl sprawdzi się również idealnie u osób, które w jodze poszukują czegoś więcej niż tylko ćwiczeń czy rozciągania. To idealny materiał dla tych, którzy chcą poznać szerzej filozofię i działanie jogi.

 • Czujesz przeciążenie, zmęczenie i zalewa cię nadmiar bodźców?

 • Masz wrażenie, że nie umiesz się w pełni zrelaksować?

 • Chcesz rozpocząć swoją drogę z jogą i medytacją?

 • Masz już za sobą pierwsze kroki w jodze ale chcesz się dalej rozwijać i potrzebujesz wsparcia?

 • Dokucza Ci ból pleców i skutki zbyt długiego siedzenia?

 • Czujesz nieuzasadnione bóle i napięcia w ciele (np. zaciśnięta szczęka, ból karku, spięte mięśnie), ale nie wiesz, jak je uwolnić?

 • Miewasz problemy z zasypianiem?

 • Czujesz, że Twój oddech jest zbyt płytki?

 • Chcesz mieć więcej energii?

 • Odczuwasz zmęczenie nawet po wielu godzinach snu?

 • Twój system hormonalny nie pracuje tak jak należy?

 • Masz problemy z koncentracją i zapamiętywaniem?

 • Brakuje Ci mocy do działania i nie potrafisz zrealizować swoich planów?

Jeśli na choćby 3 z tych pytań odpowiedziałaś_eś twierdząco – CYKLove jest właśnie dla Ciebie.

CYKLove
- co tu znajdziesz?

W każdym zodiakalnym miesiącu otrzymasz:

 • nagranie o aktualnym nowiu Księżyca, wraz z inspiracją do tworzenia intencji
 • nagranie o pełni Księżyca i jej mocy transformacyjnej
 • nagranie o energii każdego miesiąca zodiakalnego
 • nagranie o jodze i medytacji na ten czas
 • medytację wspierającą ten proces
 • filmy z praktyką jogi dopasowane do energetyki aktualnego czasu
 • możliwość stworzenia swojego personalnego planu praktyki – zgodnego z Twoim rytmem
 • 4 wegetariańskie i wegańskie jadłospisy tygodniowe z przepisami i listą zakupów – wspierające sezonowość i zdrowie płynące z natury

 • moje osobiste wsparcie w zamkniętej grupie na Facebooku – to miejsce na wszystkie Twoje pytania
 
Zodiaki a części ciała

Każdy miesiąc zodiakalny to moment skupienia się nad określonym miejscem w ciele, którego opiekunem jest dany znak. To właśnie będzie naszym drogowskazem podczas CYKLove – w harmonii z ruchem Słońca przechodzić będziemy przez wszystkie części ciała.

Zodiakalne pory roku

Czy wiesz, że zodiakalny rytm Słońca jest podstawą naszego kalendarza? Pierwszy dzień wiosny każdego roku jest określany przez dokładny czas, w którym Słońce przechodzi w znak Barana. 

To właśnie na podstawie zmian pór roku wywołanych ruchem Słońca przez zodiaki, zaczęto obserwować połączoną z nim cykliczność natury i wykorzystywać ją w rolnictwie. 

Bardziej duchowo – słońce przebywając w określonym znaku Zodiaku zwraca naszą uwagę na określone aspekty związane  tym znakiem.

Dlatego w sezonie Raka możemy czuć się bardziej wrażliwi i mieć chęć skupienia się na uczuciach, podczas gdy w czasie ognistego Lwa często przychodzi do nas odżywcza zmiana tempa. Zawsze tuż po nim Panna zachęca nas do tworzenia planów i powrotu do zdrowej rutyny – tak, tak, to właśnie teraz, we wrześniu.

Możemy powiedzieć, że to takie „astrologiczne pory roku” – każda z nich wnosi swój własny klimat, który może przenikać do różnych aspektów twojego życia, MOC która będzie wspierała Cię w określonych działaniach i momenty słabości, na które warto się przygotować.

Żaden z tych sezonów słonecznych nie jest lepszy czy gorszy – jest dla nas po prostu informacją i zachętą do czułej obserwacji.

Przez wszystkie 12 zodiakalnych pór roku przejdziemy wspólnie CYKLove. 

 
Z czym będziemy pracować w CYKLove?

SKORPION
23 października – 21 listopada

Skorpion odpowiada za narządy płciowe i seksualność. Praktyki jogi w tym czasie wzmacniać będą kobiecą MOC i życie w zgodzie z cyklem.

To czas wspierania i integrowania żywiołu wody w ciele i mentalu a także praktyki skupione na harmonizowaniu Czakry Sakralnej.

W Szkole czeka już dla Ciebie specjalny nowy cykl na ten czas – JOGA TWARZY. 

Mentalnie (w medytacji i relaksacji) pracować będziemy nad wzmacnianiem kobiecej MOCY, poczuciem bycia częścią natury i cudownej cyliczności.

Strzelec
22 listopada – 21 grudnia

Strzelec opiekuje się biodrami. W tym czasie pracować będziemy nad ich otwieraniem i uwalnianiem z nich napięć. Praca energetyczna tego obszaru wspierać będzie spontaniczność i kreatywność.

Koziorożec
22 grudnia – 21 stycznia

Koziorożec rządzi kolanami, całą strukturą kostną i stawami. W tym czasie otoczymy opieką wszystkie połączenia w ciele, skupiając się na ich rozgrzaniu i zdrowej mobilności.

Wodnik
22 stycznia – 21 lutego

Wodnik odpowiada za nogi i kostki - w tym czasie wzmacniać będziemy nasze kończyny dolne. Praktyki jogi w tym czasie wspierać będą układ krwionośny i odporność.

... i kolejno reszta znaków

Jak wygląda CYKLove?

Oprócz materiałów, które otrzymujesz ode mnie w formie nagrań i które pojawiać się będą sukcesywnie w okresie każdego nowiu Księżyca, pełni oraz zmiany zodiakalnej pory roku – pozostawiam również sporo miejsca na pielęgnowanie Twojego własnego wewnętrznego flow. 

A zrobisz to za pomocą… samodzielnego sworzenia swojego personalnego planu praktyki!

Jak wygląda filtrowanie?

Filtrowanie jest bardzo szczegółowe, więc na pewno pozwoli Ci znaleźć to, co dla Ciebie najlepsze.

Oprócz oczywistości takich jak czas czy poziom trudności, możesz określić to, czego aktualnie potrzebujesz np.: relaks, ukojenie przed snem, dodanie energii, skupienie, rozciąganie, na kręgosłup, przydatna początkującym nauka asan czy coś dla tych, co dużo siedzą.

Dodatkowo możesz wybrać fazę Księżyca i aktualny znak zodiaku.

Wszystko to razem pozwoli Ci wybrać filmy zgodne z Twoimi potrzebami i aktualnym układem planet. 

Tak by pozostać w zgodzie z Twoim naturalnym flow i cyklem natury. 

Cześć!

Z tej strony Natalia Knopek

Jestem nauczycielką jogi i medytacji z przeszło dziesięcioletnim doświadczeniem zdobywanym w Polsce, Indiach, Hiszpanii i Danii. Jako jeden z nielicznych nauczycieli w naszym kraju posiadam certyfikat w standardzie Yoga Alliance RYT 500 (Registered Yoga Teacher – 500). Głęboko wierzę w skuteczność techniki małych kroków, dzięki której nawiążesz głęboką relację ze swoim ciałem poprzez jogę, medytację, oddech oraz odpowiednie odżywianie. Stworzę Ci, najlepiej jak tylko potrafię, warunki do holistycznego rozwoju na macie, jak i poza nią poprzez odrzucenie presji na rzecz kwitnącej miłości do siebie, jako pełnowartościowej osoby. Bo nigdy nic nie musisz, ale zawsze możesz.
Prowadzę też największego w Polsce bloga na temat jogi, ajurwedy i świadomego życia – simplife.pl, Jestem autorką dwóch bestsellerowych książek: „Miej Umiar – o minimalizmie i rozwoju wewnętrznym” oraz „Dlaczego Joga” – która tworzy wspaniałe „ABC jogi” zarówno dla początkujących, jak i dla osób mających pierwsze kroki na macie za sobą. Miałam również okazję stać się jednym z 52 Ambasadorów Jogi z całego świata. Dzięki zaproszeniu Ministry of AYUSH (ministerstwa Jogi, Ajurwedy i Medycyny naturalnej) mogłam uczestniczyć w konferencjach poświęconych współczesnym i tradycyjnym aspektom jogi.  Mam nadzieję, że zechcesz otworzyć się na ten jogiczny/jogowy świat ☺

Certyfikaty

Jako jedna z niewielu osób w Polsce jestem certyfikowanym nauczycielem w standardzie Yoga Alliance jako:

RYT 500

Registered Yoga Teacher – zarejestrowany nauczyciel jogi

E-RYT 200

Experienced Registered Yoga Teacher – doświadczony nauczyciel jogi

YACEP®

Yoga Alliance Continuing Education Provider® – osoba mogąca szkolić innych nauczycieli

Co mówią inni o Szkole jogi online?

Poznaj opinie moich Kursantek i Kursantów

Jak dołączyć?

Aby móc skorzystać z CYKLove wystarczy zapisać się do Szkoły Jogi w Domu.

Dołączając do Szkoły Jogi w Domu otrzymujesz dostęp do wszystkich dostępnych programów, tak długo, jak długo trwa Twój abonament.

Oprócz CYKLove znajdziesz tam ponad 300 lekcji jogi, medytacji i relaksacji. Do tego masa wiedzy teoretycznej.

Publikacja materiałów z CYKLove będzie zgodna z kolejnymi nowiami Księżyca, pełniami i zmianami zodiakalnych pór roku.

Zasady działania mojej Szkoły Jogi w Domu

Szkoła Jogi w Domu to platforma subskrypcyjna. Wszystkie materiały są dla Ciebie dostępne tak długo, jak długo trwa Twój abonament.

Aktualnie znajdziesz tu ponad 300 lekcji jogi, medytacji, oddechu oraz tematyczne webinary i wykłady. 

W każdym tygodniu otrzymujesz plan swojej praktyki, ale wcale nie musisz go sztywno realizować. Może on być dla Ciebie jedynie inspiracją do kroczenia własną ścieżką. 

Możesz również samodzielnie utworzyć swój własny plan.

W mojej Szkole Jogi w Domu chcę wspierać Cię w indywidualnej praktyce i zachęcać do holistycznego podejścia do siebie, swojego ciała i psychiki.

Zobacz fragmenty lekcji ze Szkoły Jogi:

Wybierz pakiet

Masz trzy możliwości dołączenia do społeczności Szkoły Jogi Online. Każdy z pakietów możesz potem dowolnie przedłużać.Warto wiedzieć! Przedłużając abonament, otrzymujesz 30% zniżki na kolejny okres. Obowiązuje ona jedynie wtedy, jeśli zachowujesz ciągłość subskrypcji, bez robienia sobie przerwy.

1 miesiąc

rozgrzewka
139 139 zł miesięcznie
 • 1 miesiąc dostępu do wszystkich materiałów
 • Ponad 300 lekcji jogi, medytacji, relaksacji oraz wykłady i webinary
 • Praktyka ułożona na każdy tydzień
 • Możliwość tworzenia własnego planu praktyki, zgodnego z aktualnymi potrzebami
 • Dostęp do pojawiających się cyklicznie webinarów i spotkań na żywo
 • Co tydzień nowy jadłospis w wersji wegetariańskiej lub wegańskiej
 • Dostęp do grupy wsparcia na FB
 • Stała zniżka do simplife.shop
 • Pierwszeństwo rezerwowania miejsca na jogowych wyjazdach

3 miesiące

chodź na matę
379 126,33 zł miesięcznie
 • 3 miesiące dostępu do wszystkich materiałów
 • Ponad 300 lekcji jogi, medytacji, relaksacji oraz wykłady i webinary
 • Praktyka ułożona na każdy tydzień
 • Możliwość tworzenia własnego planu praktyki, zgodnego z aktualnymi potrzebami
 • Dostęp do pojawiających się cyklicznie webinarów i spotkań na żywo
 • Co tydzień nowy jadłospis w wersji wegetariańskiej lub wegańskiej
 • Dostęp do grupy wsparcia na FB
 • Stała zniżka do simplife.shop
 • Pierwszeństwo rezerwowania miejsca na jogowych wyjazdach
Polecany

6 miesięcy

powitanie słońca
719 119,83 zł miesięcznie
 • 6 miesiący dostępu do wszystkich materiałów
 • Ponad 300 lekcji jogi, medytacji, relaksacji oraz wykłady i webinary
 • Praktyka ułożona na każdy tydzień
 • Możliwość tworzenia własnego planu praktyki, zgodnego z aktualnymi potrzebami
 • Dostęp do pojawiających się cyklicznie webinarów i spotkań na żywo
 • Co tydzień nowy jadłospis w wersji wegetariańskiej lub wegańskiej
 • Dostęp do grupy wsparcia na FB
 • Stała zniżka do simplife.shop
 • Pierwszeństwo rezerwowania miejsca na jogowych wyjazdach

Najczęściej zadawane pytania

Od momentu rozpoczęcia subskrypcji otrzymujesz natychmiastowy dostęp do ponad 300 lekcji jogi, medytacji, relaksacji oraz wykładów i webinarów.

Kolejne webinary będą publikowane na platformie Szkoły Jogi w Domu:

 • w okresie każdego nowiu Księżyca (począwszy od 7.09)
 • w okresie każdej pełni Księżyca
 • w czasie rozpoczęcia nowego znaku zodiaku

 

Dostęp do wszystkich materiałów masz tak długo, jak długo trwa Twoja subskrypcja.

Oprócz webinarów CYKLove otrzymujesz tez natychmiastowy dostęp do wszystkich materiałów, które są na platformie. 

Dostęp do platformy masz tak długo, jak długo trwa Twoja subskrypcja. Możesz wybrać pakiet:

 • 1 miesiąc
 • 3 miesiące
 • 6 miesięcy

Każdy z możliwością przedłużenia.

Za każdym razem otrzymujesz 30% zniżki na przedłużenie – ale tylko przy zachowaniu ciągłości. 

Gdy Twój abonament wygaśnie stracisz dostęp do materiałów dostępnych na platformie. W każdej chwili możesz wykupić dostęp na nowo.

Po wykupieniu subskrypcji i zatwierdzeniu płatności, możesz rozpocząć korzystanie z platformy.

Od momentu rozpoczęcia subskrypcji otrzymujesz natychmiastowy dostęp do ponad 300 lekcji jogi, medytacji, relaksacji oraz wykładów i webinarów.

Kolejne webinary będą publikowane na platformie Szkoły Jogi w Domu:

 • w okresie każdego nowiu Księżyca (począwszy od 7.09)
 • w okresie każdej pełni Księżyca
 • w czasie rozpoczęcia nowego znaku zodiaku

 

Dostęp do wszystkich materiałów masz tak długo, jak długo trwa Twoja subskrypcja.

Płatności możesz dokonać na stronie kursu poprzez naciśniecie guzika „Zaczynam praktykę” pod wersją pakietu, która najbardziej Ci odpowiada. Możesz zapłacić przez system płatności Dotpay.

Jeśli masz problem z zapłaceniem za kurs poprzez internetowy system płatności, koniecznie napisz maila na adres: kontakt@jogawdomu.com.

Nie. Kurs dostępny jest jedynie na platformie. Dostęp do niej masz tak długo, jak długo trwa Twoja subskrypcja.

Nie. Wszystkie materiały dostępne są dostępne tutaj, w Szkole Jogi w Domu. 

Dołączanie do grupy na Facebooku jest opcjonalne – jest miejscem na pytania i wymianę doświadczeń. 

Tak. Przy zakupie automatycznie jest wystawiana faktura VAT na podane przez Ciebie dane.

Wysoka jakość domowej praktyki w każdym wymiarze

Materiały tworzone są przez certyfikowanego nauczyciela jogi z długoletnim doświadczeniem

 • spójna i ukierunkowana praktyka pod opieką jednego mentora
 • kompetencja i bezpieczeństwo
 • budowanie odpowiednich nawyków i techniki

Najlepsza jakość nagrań

 • bez reklam
 • bez przerw w łączności
 • dźwięk i obraz na najwyższym poziomie


Grupa wsparcia na Facebooku – miejsce na wszystkie pytania i odpowiedzi