Jeśli kupiłaś_eś ebooka CZAKRY - źródła Twojej mocy w przedsprzedaży i chcesz pobrać go po raz kolejny, napisz proszę na kontakt@jogawdomu.com

Co to są czakry?

Czakry to źródła naszej wewnętrznej MOCY.
Wyobraźmy sobie, że nasze ciało jest mapą, na której naniesiono liczne, czasami kręte tory. Te specjalne tory to meridiany, będące „korytami rzecznymi”, przez które przepływa „rzeka”, czyli energia.

Jak pamiętamy z lekcji geografii – każda rzeka ma swój główny nurt, dorzecza, przewężenia, a także miejsca, w których może się kumulować, a nawet wirować. Podobnie jest z przepływem energii życiowej. Główny nurt naszej energii przechodzi dokładnie przez środek ciała, zaczynając od podstawy kręgosłupa, a kończąc na szczycie głowy. Wzdłuż tej linii występuje siedem kluczowych punktów energetycznych, czyli czakr, gdzie kumulacja energii jest największa.

Wszystkie czakry są ze sobą powiązane, a blokada którejś z nich może skutkować negatywnym wpływem zarówno na duchowe, jak i fizyczne aspekty naszego życia.

Każda czakra odpowiada za odpowiednią fizyczną lub emocjonalną sferę naszego życia. Jeżeli któraś z nich nie pracuje harmonijnie, znajdzie to swoje odbicie w naszym zdrowiu fizycznym i emocjonalnym.

Uważne i świadome harmonizowanie centrów energetycznych pomagają odpowiednio stymulować przepływ energii i aktywizować obszary, które tego potrzebują.

Co znajdziesz w e-booku?

W e-booku wyodrębniłam 8 części. Pierwsza wprowadzi Cię w system czakr, przybliży Ci ogólną wiedzę i zarysuje powiązanie ze współczesną nauką.

W siedmiu pozostałych znajdziesz treści poświęcone poszczególnym czakrom. Czekają tu na Ciebie zarówno informacje czysto teoretyczne, bardzo szeroko i obrazowo omawiające każdą z czakr, jak i zalecane praktyki, karty pracy i checklisty. Do każdej z nich konkretne wypunktowania, które pomogą Ci zlokalizować ewentualne braki harmonii u siebie.

E-book to ponad 250 stron wypełnionych nie tylko tekstem, ale również cudownymi ilustracjami autorstwa Ani Wiesner i Natalii Kołodziejskiej. Otrzymujesz go w formacie pdf, gotowym do odtworzenia na wszystkich ekranach lub wydrukowania (rozmiar strony to A5, więc korzystając z domowej drukarki, drukuj 2 strony na 1 kartce).

Jak pracować z e-bookiem?

E-book „CZAKRY – źródła Twojej mocy” nie jest książką, którą wystarczy po prostu przeczytać. Świadomość i wiedza są ważne, jednak najważniejsze jest systematyczne działanie i uważna obserwacja siebie – i na tym chciałabym skupić Twoją uwagę.

Z całego serca polecam Ci korzystanie z quizów i kart pracy i szczere odpowiadanie na pytania. Wybrane strony możesz śmiało wydrukować na własne potrzeby lub wykorzystać pamiętnik lub notes. Ważne jest jednak, aby odpowiedzi zanotować na papierze własnoręcznie.

Możesz mieć pewność, że po samym tylko przeczytaniu e-book w Twoim życiu zmieni się niewiele.

Wszystko jednak zmieni się, gdy zaczniesz z nim świadomą pracę.

O Autorce

Nazywam się Natalia Knopek. Jogę i medytację praktykuję od 10 lat, a od 6 lat uczę innych.

Jestem zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch, medytację, oddech i odpowiednią dietę. Głęboko wierzę w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

Jako jeden z niewielu nauczycieli w Polsce, posiadam certyfikat w standardzie Yoga Alliance jako RYT 500 (Registered Yoga Teacher – 500). Mam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga.

Swoją praktykę rozwijałam w Indiach, Polsce, Hiszpanii i Danii. Uczestniczyłam w warsztatach i szkoleniach, które prowadzili m.in. Kino MacGregor, Basia Lipska-Larsen, dr S. K. Pandey, Rahul Singh, Bhavesh Bhimanathani, Nicky Rawat, Devesh Bhargav, Mann Harjai,  Lilou Sarah, Lindita Maria, Winther McDonald, dr Arun Thejaus.

Prowadzę największego w Polsce bloga na temat jogi, ajurwedy i świadomego życia – simplife.pl

Jestem autorką dwóch bestsellerowych książek:

  • Miej Umiar – o minimalizmie i rozwoju wewnętrznym
  • Dlaczego Joga – w której starałam się zawrzeć przydatną wiedzę zarówno dla osób początkujących jak i dla tych, którzy pierwsze jogiczne kroki mają już za sobą.


Miałam okazję stać się jednym z 52 Ambasadorów Jogi z całego świata. Dzięki zaproszeniu Ministry of AYUSH (ministerstwa Jogi, Ajurwedy i Medycyny naturalnej) mogłam uczestniczyć w konferencjach poświęconych współczesnym i tradycyjnym aspektom jogi.

Stworzyłam autorski Kurs Medytacji i Świadomego Relaksu online, który zbiera wspaniałe opinie.

certyfikaty

Jako jedna z niewielu osób w Polsce jestem certyfikowanym nauczycielem w standardzie Yoga Alliance jako:

  • RYT 500 (Registered Yoga Teacher – 500),
  • E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher) – czyli doświadczony nauczyciel jogi,
  • oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider®) czyli osoba mogąca szkolić innych nauczycieli.

 

Posiadam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga.

Czakry Natalia Knopek

Dołącz do Szkoły Jogi w Domu

Razem ze mną wspieraj swoją codzienną praktykę